Fortnite to bez wątpienia gra, która podbiła świat. Nie tylko osiągnęła sławę, ale także zabrała ze sobą swoich graczy, oferując nagrody w konkursach, a nawet gadżety w grze, paczki, pakiety i wszystko inne, co jest potrzebne, aby Twoja gra była płynna i zapewniała rozrywkę. Dlatego nikogo nie powinno dziwić, że nowy sezon Fortnite 11 zapowiada się przełomowo. Niektórzy mogliby powiedzieć, że minęło dużo czasu, a ogólnie zbliżało się gigantyczne odliczanie i wygląda na to, że tej jesieni w końcu otrzymamy odpowiedź na pytanie, co i jak.

Kiedy to się zaczyna?

Nie ma potwierdzonej daty nowego sezonu gry, ale można spokojnie spekulować, że obecny sezon zakończy się przed drugą połową października. Niektórzy fani zakładają (a może kalkulują, w przypadku graczy Fortnite nigdy nic nie wiadomo!), że obecny sezon potrwa do 13 października, więc możemy realnie założyć, że nowy sezon Fortnite 11 rozpocznie się po tej dacie. Dopóki Epic nie opublikuje ostatecznej daty i godziny, mamy tylko plotki. Ponieważ jednak jeden sezon trwa zwykle około 10 tygodni (oczywiście są wyjątki) i ponieważ sezon 11 był już opóźniony w stosunku do początkowej daty premiery 6 października, obliczenia dotyczące umieszczenia go w środku miesiąca wydają się wystarczająco dokładne. I nie możemy się doczekać!

Ulepszone dobieranie graczy?

Nowy sezon gry przynosi ze sobą przerobiony system dobierania graczy. Gracze zostaną dobrani według ich poziomu umiejętności, umieszczając ich na mapie z możliwą do opanowania konkurencją. Nowy sezon Fortnite 11 powinien tchnąć trochę świeżego powietrza w grę, ponieważ nowi i niedoświadczeni gracze prawdopodobnie nie będą mierzyć się z przeciwnikami, którzy zniszczą ich za jednym zamachem. Działa to też w drugą stronę: doświadczeni gracze będą mieli prawdziwe wyzwanie, w którym będą mogli zatopić swoje pazury, z lepszymi meczami i przeciwnikami, którzy wystawią ich umiejętności na próbę. Oczywiście, jak dokładnie zostanie obliczony ten poziom, nie jest jasne, ale musimy zaufać Epic i ich planom wyrównania rozgrywki dla ich fanów.

A mówiąc o przeciwnikach, nowy sezon Fortnite 11 ma dać graczom nową przeszkodę na drodze do chwały w postaci botów. Ci wrogowie NPC to dziwna mechanika, ale w dobry sposób. Najwyraźniej im wyżej w łańcuchu umiejętności jesteś, tym mniejsza szansa na pojawienie się botów w twojej grze. To potwierdza pogląd, że boty są dodawane głównie po to, by pomóc nowym graczom. W końcu im więcej celów możesz strzelić, tym lepszy będzie twój cel! Wszyscy wygrywają! Musimy pochwalić firmę Epic za pomocną dłoń nowym graczom, zwłaszcza że gra rozwija się tak długo. Nowy sezon Fortnite 11 z pewnością będzie miał wielu graczy o różnych umiejętnościach, a takie zmiany zwiększą zabawę dla nich wszystkich.

Zmiany mapy?

Słoniem w pokoju, jeśli chodzi o nowy sezon, są zmiany na mapie. Istnieje wiele plotek i spekulacji oraz innych domysłów fanów na temat tego, co stanie się z boleśnie znanymi mapami. Hasło „Koniec” u niektórych wywołuje podekscytowanie, a u innych obawę. Odliczanie, które wisi nad wieloma ciekawskimi graczami, może równie dobrze zniszczyć ustawienie gry, jakie znamy. Ale niekoniecznie jest to coś złego! Nowy sezon Fortnite 11 może zostać ustawiony, aby zaskoczyć graczy, ale wciąż istnieją plotki i szepty, które mają na celu rozwikłać tajemnicę. Od zrzutu ekranu, który sugeruje pożegnanie z autobusem bojowym (chociaż ten może być trudny do pełnego ogarnięcia) po nieokreślone prace budowlane w tle, fani mają ręce zabawne, próbując rozszyfrować przyszłą fabułę, zanim zostanie ona w pełni ogłoszona.

Spekulacje fanów?

Fani Fortnite zawsze byli oddani, ale tajemnica sezonu 11 zapewnia mnóstwo pożywienia dla ich pomysłów. Krążą spekulacje na temat map, prośby o współpracę i wiele więcej. Nowy sezon Fortnite 11 ma wiele do przeżycia, zwłaszcza gdy widzisz, jak fani sugerują, że Epic ma crossovery z innymi znanymi markami (takimi jak NBA), ponieważ współpraca z Borderlands zainspirowała fanów do wyobrażenia sobie swoich ulubionych franczyz razem na jednym polu. Ale podobnie jak prawdziwa data premiery, nic nie jest naprawdę konkretne, jeśli chodzi o ten sezon. I może to lepiej, ponieważ utrzymywanie wizerunku tajemnicy tylko zwiększy zaangażowanie fanów.

The Paczka Mrocznego Ognia!

Ostatnią rzeczą, którą chcemy omówić, jest obiecany pakiet Darkfire, który zostanie wydany na konsole 5 listopada. Nowy sezon Fortnite 11 powinien rozpocząć się przed tą datą, a to wskazuje na ogólny temat nowego sezonu. Pakiet Darkfire nie jest, jak sama nazwa wskazuje, wydaniem, które przynosi szczęście. Zamiast tego otrzymasz fioletowe motywy i ciemniejsze odcienie, które mogą sprawić, że sezon 11 będzie jednym z poważniejszych lub przynajmniej bardziej ponurych. Obecnie obiecuje się, że pakiet zostanie wydany tylko na konsole, oferując kilka kostiumów i innych gadżetów, więc jeśli chcesz stawić czoła niebezpieczeństwu, które pojawia się w genialnym stylu, rozważ zainwestowanie w ten dość ekskluzywny pakiet.

Podsumowanie!

Nowy sezon Fortnite 11 trzyma w napięciu do ostatniej chwili. Niewiele o tym wiadomo; jednak pewne rzeczy są jasne: nowy sezon będzie miał zmiany zarówno w rozgrywce, jak i środowisku. Nowi gracze będą mieli łatwiejszy dostęp do bitew, a ich umiejętności będą rosły dzięki Epic. Ponadto można śmiało powiedzieć, że tematem nowego sezonu będzie mrok i emanujący niebezpieczeństwem.

To podważa ogólny jowialny ton, jaki zwykle ma Fortnite, ale także nadaje grze świeżą koncepcję do pracy. A ostatnią rzeczą, na której możemy bezpiecznie spekulować, jest przepustka bojowa sezonu 11 Fortnite. Cena prawdopodobnie pozostanie taka sama – około 950 V-dolców za wersję standardową i pokaźne 2800 za wersję wzmocnioną. Tak więc, w oparciu o informacje, które udało nam się zdobyć, nadszedł czas, aby zaopatrzyć się, zebrać siły i spojrzeć odliczaniu w twarz!