Zgadza się, Roberts Space Industries właśnie zadeklarował osiągnięcie kamienia milowego przekraczającego w sumie 250 milionów dolarów (dokładniej mówiąc, firma oficjalna strona finansowania obecnie wynosi 251 243 881 USD). 2.449.217 graczy – Star Citizens – pobiło rekord. Projekt rozpoczął rok z 213,4 milionami dolarów w kieszeni, aw całym 2019 roku udało mu się zebrać dodatkowe 37 milionów dolarów – listopad był największym miesiącem nagromadzeń z dodanymi ponad dziewięcioma milionami dolarów.

Należy również zauważyć, że gra MMO z odysei kosmicznej, Star Citizen, wciąż znajduje się we wczesnej fazie rozwoju, a wersja Alpha 3.8 pojawi się wkrótce. Jak dotąd gra doczekała się wielu niesamowitych aktualizacji, funkcji, modeli i nie tylko – jednym z najbardziej wyczekiwanych trybów jest kolizja dla 40 graczy o nazwie Theatres of War. Dotrze do graczy na początku 2020 roku. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Theatres of War – mamy pełny artykuł zakrywając to.

Z innych wiadomości, trwa ostatnie wydarzenie Free Fly i do 5 grudnia Star Citizens będą mogli latać dowolnym z ponad 100 statków w grze! Więc jeśli nadal zastanawiasz się, czy gra jest tego warta – nie zastanawiaj się dłużej! Rośnie i stale się rozwija, a Ty możesz być tego częścią. Dodatkowo możesz przetestować statek, który może ci się spodobać, gdy dołączysz do bitwy!

Najbardziej udany projekt crowdfundingowy (jakiegokolwiek rodzaju!) rozpoczął się w 2012 roku, w tym czasie początkowym celem gry było zebranie 500 000 $. Tak więc oszałamiający test porównawczy o wartości 250 milionów dolarów stanowi solidny dowód na jakość gry, cele i wrażenie. Chociaż nie możemy zaoferować ci tego tytułu w naszym sklepie, mamy ich całkiem sporo Karty podarunkowe Steam na wyprzedaży – więc możesz kupić jeden i kupić tytuł taniej!