5 najgorętszych ofert w Czarny piątek

Wyprzedaż w Czarny piątek trwa! Wiemy, że chcesz najlepszych gier, a my jesteśmy tutaj, aby Ci to zapewnić. Sprawdź 5 najgorętszych ofert z okazji Czarnego Piątku i znajdź więcej w naszym WYPRZEDAŻ. Ponadto uzyskaj dodatkową zniżkę za pomocą specjalnego kodu promocyjnego: BF10. Załaduj gry najwyższej jakości!

Pierścień Eldenów

Chwalony przez fanów gatunku Souls i przyciągający nowych graczy, Elden Ring nadal fascynuje społeczność graczy. Jeśli masz dość gier, które mówią ci, gdzie iść i co robić, Elden Ring jest tutaj, aby na nowo odkryć formułę otwartego świata.

Uważaj na trudność gry, ponieważ słynie z niej cały gatunek. Ale tylko metodą prób i błędów pokonasz nawet najtrudniejsze przeciwności. Eksploruj świat we własnym tempie i mądrze wybieraj bitwy. Wkrótce zakochasz się w koncepcji gry.

 

FIFA 23

FIFA 23

Mistrzostwa Świata już się rozpoczęły, a cały świat jest podekscytowany świętowaniem piłki nożnej. Zapomnij o byciu tylko widzem – przeżyj Mistrzostwa Świata w grze FIFA 23! EA wydało darmowe DLC, aby uczcić turniej, a FIFA 23 to Twój bilet pierwszej klasy.

Technologia HyperMotion2 w grze opiera się na ubiegłorocznej grze i zapewnia jeszcze bardziej realistyczne wrażenia z gry w piłkę nożną. Ulepszony ruch zapewnia większą swobodę w atakowaniu, obronie i tworzeniu okazji do zdobycia punktów. Dla fanów tego sportu nie ma lepszej gry niż FIFA 23!

 

Marvel’s Spider-Man Remastered

Marvel’s Spider-Man Remastered

Przez lata Spider-Man był przeklęty nijakimi filmowymi grami typu tie-in, z których niektóre stały się teraz niesławnymi memami. Ale kiedy oddajesz własność prawdziwym fanom, wychodzisz z jedną z najlepszych gier o superbohaterach, jakie kiedykolwiek powstały. Podczas gdy Batman Arkham nadal dzierży koronę, Spider-Man zajmuje drugie miejsce.

Marvel’s Spider-Man ma wszystko, czego oczekujesz od gry Spider-Man! Intuicyjne i szybkie poruszanie się po sieci, zwinna i zwinna walka, różne zaawansowane technologicznie gadżety, kostiumy z komiksów lub filmów oraz wciągająca historia do opowiedzenia. Insomniac trafił w dziesiątkę i dostarczył najlepszą dotychczas grę o Spider-Manie.

 

Wioska Resident Evil

Wioska Resident Evil

Najnowsza odsłona popularnej serii survival horror przenosi Cię do odległej wioski w Europie Wschodniej. Oparta na mitologii Draculi, RE Village wprowadza nową obsadę potworów, na czele której stoi słynna Lady Dumitrescu.

Gra łączy zwariowane elementy całej serii RE z poważnymi tonami survival horroru. Mimo że RE Village jest bardziej zorientowany na akcję, nadal udaje mu się zapewnić przerażającą atmosferę i upiorne wibracje. Eksploruj niesamowicie piękne otoczenie i zmierz się z osławionym klanem przerażających wampirów.

Assassin’s Creed: Odyssey

Assassin’s Creed Odyssey

Wybierz się na wycieczkę do słonecznej starożytnej Grecji w jednej z najlepszych gier Assassin’s Creed w najnowszej trylogii. Możesz grać jako Alexios lub Kasandra – zaprawiony w bojach najemnik w środku wojny peloponeskiej między Atenami a Spartą. W miarę postępu wojny znajdziesz się w centrum epickich bitew i dramatów opartych na postaciach.

W prawdziwym stylu RPG, rozbudowane drzewko umiejętności pozwala ci stworzyć swoją postać i styl gry. Możesz stać się niepowstrzymanym brutalnym wojownikiem, szybkim łucznikiem lub cichym zabójcą. Jeśli kochasz fikcję historyczną i odkrywasz piękne, ogromne otwarte światy na lądzie i morzu, Assassin’s Creed: Odyssey to idealna gra dla Ciebie.

Zanurz się w naszym WYPRZEDAŻ NA CZARNY PIĄTEK i znajdź więcej gorących ofert na gry wideo i różne karty podarunkowe. Wybraliśmy najlepszych! Pamiętaj o skorzystaniu z kodu rabatowego BF10 i uzyskaj dodatkowy rabat.

Menu