Prawdopodobnie najlepszą rzeczą w grach z otwartym światem jest całkowita swoboda. Im większy otwarty świat, tym więcej masz swobody. Niektóre gry z otwartym światem, takie jak Metal Gear Solid V, pozwalają graczom podejść do celu w dowolny sposób. To jest dokładnie to, czego pragnie większość graczy.

Mówiliśmy już o niektórych z najlepszych gier z otwartym światem tutaj a teraz przyglądamy się niektórym z największych gier z otwartym światem w oparciu o ich rozmiar mapy.

Jeśli szukasz przygody, te gry z otwartym światem zapewnią Ci niezliczone godziny ekscytującej eksploracji.

Tylko przyczyna 4

W każdej grze Avalanche Studios stara się prześcignąć samych siebie, powiększając każdą mapę Just Cause. Czemu nie? W grze jest mnóstwo pojazdów, od różnych samochodów, motocykli, łodzi, helikopterów, a nawet odrzutowców. Jeśli lubisz wybuchy i bezmyślną zabawę, Just Cause 4 jest dla Ciebie idealnym wyborem. Tylko uważaj na tornado.

Kup klucz Just Cause 4 taniej

Załoga 2

Aby poczuć skalę i poczucie prędkości, gry wyścigowe muszą być duże. Właśnie to postanowili osiągnąć twórcy The Crew 2. Gra jest pomniejszoną wersją Stanów Zjednoczonych, w której jazda z jednego wybrzeża na drugie zajmie Ci od 40 do 60 minut w czasie rzeczywistym. To cholernie wielka mapa z otwartym światem! Ale nie panikuj jeszcze, możesz dostać się z Los Angeles do Nowego Jorku różnymi typami pojazdów lądowych, powietrznych i wodnych.

Kup klucz The Crew 2 taniej

Final Fantasy XV

Patrząc wstecz, poprzednie gry Final Fantasy mogły nie sprawiać wrażenia, że ​​mają ogromne otwarte mapy świata ze względu na ograniczenia techniczne, ale od pierwszej części Final Fantasy zawsze było serią z otwartym światem. Piętnasta gra oderwała się od klasycznej formuły JRPG i przyjęła bardziej rozgrywkę akcji typu hack’n’slash, która wymagała ogromnej piaskownicy. Nawet dzisiaj świat Final Fantasy XV wygląda wspaniale.

Kup klucz Final Fantasy 15 taniej.

Microsoft Flight Simulator

Chociaż gry wyścigowe mogą być zamknięte w zamkniętym środowisku, latające symulatory nie mogą i nie będą. Microsoft postanowił pójść na całość lub wrócić do domu i poszli na całość. Otwarta mapa świata Microsoft Flight Simulator to, no cóż, cały glob. Wskocz do samolotu i poleć do dowolnego prawdziwego miasta, które chcesz. Ponadto gra może symulować pogodę pasującą do danego regionu.

Kup klucz Microsoft Flight Simulator taniej

Niebo niczyje

Czy możemy zrobić większy? O tak, możemy i Hello Games to zrobiło. Po co ograniczać się do jednej galaktyki, skoro można mieć ich 255? Wszystkie są generowane proceduralnie i unikalne, dzięki czemu No Man’s Sky to gra z jedną z największych map z otwartym światem. Algorytm gry generuje losowe planety, ich florę i faunę z milionów zasobów w grze. Dla graczy spragnionych eksploracji nieznanego, No Man’s Sky zaspokoi głód.

Kup klucz No Man’s Sky taniej

Bonus: Red Dead Redemption 2

Mapa otwartego świata RDR 2 może nie jest największa na liście, ale z pewnością jest jedną z najlepszych. Dbałość o szczegóły sprawia, że ​​świat ożywa dzięki unikalnym ekosystemom, zachowaniom NPC, niekończącym się zdarzeniom losowym i nowym sekretom do odkrycia. Rockstar z pewnością wie, jak sprawić, by puste prerie były zatłoczone i pełne życia.

Kup klucz Read Dead Redemption 2 taniej