W najbardziej ogólnym sensie nie ma dobrych ani złych gier, ponieważ ostatecznie ocena jakości gry opiera się głównie na osobistych preferencjach, jednak niektóre tytuły można łatwo pominąć bez wahania , a kilka innych to niezaprzeczalne pozycje, które trzeba zagrać. Opierając się wyłącznie na naszym osobistym doświadczeniu i wiedzy na temat gier wideo, blogu Eneby przedstawia starannie skonstruowaną i przygotowaną listę gier komputerowych, w które trzeba zagrać.

Jesteśmy tylko ludźmi, a ludzie mogą popełniać błędy, więc z góry przepraszamy, jeśli Twój ukochany i najbardziej ceniony tytuł nie znalazł się w naszej sugerowanej liście. Nie można argumentować, że krótki post na blogu, taki jak ten, nie może zawierać wszystkich kulek, które przemysł gier tak hojnie wyprodukował przez dziesięciolecia kreatywnego, świadomego strumienia. Niemniej jednak włożyliśmy nasze najlepsze myśli i intencje w tę skromną kolokacyjną kolekcję gier komputerowych, w które trzeba zagrać, i sądzimy, że spodoba ci się.

Nigdy nie było lepszego czasu, aby wejść na rynek gier wideo, pełną parą, twarzą do przodu! I chociaż to szczególne zestawienie sugestii jest zorientowane na zespół klawiatury i myszy, z pewnością nie wykluczamy miłośników platform, ponieważ każda z gier przedstawionych w dalszej części strony jest dostępna na preferowanym urządzeniu, niezależnie od tego, czy jest to PC, Xbox One X, Nintendo Switch lub PS4 Pro. Nie różnicujemy, nie oceniamy, tylko oferujemy, po prostu sugerujemy. Bez zbędnych ceregieli zaczynamy naszą listę gier komputerowych, w które trzeba zagrać!

Metro: Exodus

Seria Metro od 4A Games od lat popycha techniczne wyznaczniki maszyn osobistych do przodu. Jeśli od jakiegoś czasu grasz w gry komputerowe, wiesz, że nowa wersja franczyzy Metro oznaczała niemal pewną konieczność aktualizacji twojego sprzętu. Jeśli przypadkiem przegapiłeś któryś z tytułów Metro, zdecydowanie zalecamy najpierw spróbować Metro 2033a następnie przejdź dalej do Metro: ostatnie światło, a gdy już skończysz te dwie, czeka na Ciebie Metro: Exodus, najnowszy przygodowy FPS akcji! Najnowsze wydanie 4A games można z łatwością uznać za jedną z gier komputerowych, w które trzeba zagrać na podstawie informacji, które widzieliśmy do tej pory, oraz ogromnego sukcesu poprzednich tytułów.

Wiedźmin 3: Dziki Gon

W całym internecie nie ma chyba ani jednej listy związanej z grami, na której nie znalazłoby się gry Wiedźmin 3: Dziki Gon autorstwa CD Projekt RED. Mija czwarty rok od premiery gry, a społeczność graczy jest zgodna: ta gra RPG akcji jest nadal jedną z najbardziej ambitnych, dobrze wykonanych i wciągających gier komputerowych, w które trzeba zagrać. Gra oferuje zapierającą dech w piersiach narrację, doskonałą mechanikę rozgrywki, ekscytujące otoczenie i wiele godzin głębi w grze. Nawet gdybyśmy wykluczyli wszystko, co właśnie powiedzieliśmy, sam fakt, że gra ma 36 możliwych zakończeń, jest po prostu zadziwiający.

Assassin’s Creed: Odyssey

Ubisoft wydał na przestrzeni lat całkiem sporo gier z serii Assassin’s Creed i moglibyśmy wymienić kilka, które warto rozważyć jako gry na PC, w które trzeba zagrać, jednak co twórcy zdołali osiągnąć dzięki wydaniu Assassin’s Creed: Odyssey jest po prostu niesamowity. Seria Assassin’s Creed była starzenie sięi fani to poczuli, ale najnowsza wersja całkowicie ożywiła serię. Naprawdę wydaje się, że gra jest na zupełnie innym poziomie niż jej poprzednicy. Środowisko otwartego świata jest niesamowite, ogromne bitwy między Spartanami i Ateńczykami urzekają okrucieństwem, a narracja, w którą wpadniesz, jest pełna emocji i starannego przemyślenia.

Mroczne dusze 3

Zdecydowaliśmy się zasugerować Dark Souls 3 jako jedną z gier komputerowych, w które trzeba zagrać, po prostu dlatego, że nie ma sobie równych pod względem równowagi między poziomem trudności a rozrywką. Deweloperzy From Software zdeklasowali samych siebie tym wydaniem. To prawda, że ​​ich gra jest niezwykle trudna do opanowania, jednak w porównaniu z poprzednimi tytułami Dark Souls jest to z pewnością możliwe i nie tylko możliwe, w tym przypadku porażka jest całkiem satysfakcjonująca. W jakiś sposób twórcom udało się uchwycić poczucie sprawiedliwości w tej mrocznej i pokręconej rzeczywistości, a śmierć w tym RPG akcji tylko motywuje cię do większego wysiłku!

Counter Strike globalna ofensywa

Niektóre gry na PC, w które trzeba zagrać, niekoniecznie wymagają ponad 30-godzinnej narracji, zadań, które wysyłają cię w podróż po całym świecie, żywych postaci z zewnętrznego świata, które błyszczą jasno swoją osobowością i najbardziej pożądanymi cechami postaci. Niektóre gry są po prostu niesamowite, ponieważ chwytają najbardziej intensywne emocje i przetrzymują je jako zakładników do samego końca rozgrywki. Counter-Strike: Global Offensive lub po prostu CS: GO od Valve jest dokładnie tym. To stale aktualizowana klasyczna strzelanka taktyczna, która pojawiła się 6 lat temu i do tej pory zyskuje na popularności.

Łowca potworów: Świat

Naszym skromnym zdaniem Monster Hunter: World należy do gier komputerowych, w które trzeba zagrać, po prostu dlatego, że jest to seria, która przez długi czas nie mogła do nas dotrzeć. To dzieło firmy Capcom przedstawia świat, w którym wiwerny, smoki i wszelkiego rodzaju inne mityczne bestie wciąż wędrują na wolności. Pustoszą ziemie, zabijają tych, którzy staną im na drodze, a czas twojej ingerencji w końcu nadszedł. Grasz jako łowca potworów, oddany zabijaniu tych nieopisanych stworzeń, analizujesz je, a następnie wykonujesz swój ruch. To doświadczenie jest co najmniej ekscytujące, a wynik pokonania takiej istoty jest nie do opisania.

Te sześć gier na PC, w które trzeba zagrać, to jedne z setek innych, które chcielibyśmy zaprezentować (i mamy nadzieję, że zrobimy to w nadchodzącej przyszłości). W żadnym wypadku nie są one jedynymi wartymi każdej zainwestowanej sekundy. każdy z nich zapewni Ci gwarantowane i w pełni przewidywane wrażenia. Jeśli się nad tym zastanowić, gra wideo jest jak niezdefiniowana historia, otrzymujesz ramy i pracujesz nad tym, aby napisać jak najlepsze wrażenia. Gry wideo nie są ani dobre, ani złe — liczy się sposób, w jaki w nie grasz.

Możesz znaleźć te sześć, a także niezliczone inne obowiązkowe gry w naszym Eneba rynek.