Aktualizacja 23.20 trybu kreatywnego Fortnite

Aktualizacja Fortnite v23.20 wprowadza Młot fali uderzeniowej, Falcon Scout, Guardian Shield i Reboot Van z Fortnite Battle Royale! Wersja 23.20 zawiera również ulepszone urządzenie Ball Spawner, nowe wizualne warianty generatora Wildlife Spawner, niestandardowe opcje po zakończeniu gry rozszerzone na wszystkie wyspy, a także aktualizacje i poprawki błędów dla urządzeń, wysp i narzędzi.

Shockwave Hammer

Shockwave Hammer

 

Młot fali uderzeniowej to broń do walki w zwarciu, która nie tylko zadaje obrażenia, ale może również odrzucić gracza, jego drużynę lub przeciwników z miejsca uderzenia, v dolce cena.

Po naładowaniu ataku Slam gracze mogą wystrzelić inne, zwalniając główny przycisk sterowania ogniem, gdy skaczą w powietrzu. Mogą wystrzelić siebie i innych, utrzymując podstawową kontrolę ognia, gdy młot uderza w ziemię. To jak granat uderzeniowy, ale na gigantycznym młotku!

Możesz umieszczać Skrzynie przysięgi na swoich wyspach, aby dać graczom losową szansę na znalezienie młota fali uderzeniowej.

Falcon Scout

 

Falcon Scout to mechaniczny latający towarzysz, którego gracze mogą używać do oznaczania przeciwników, otwierania pojemników i przenoszenia łupów dla siebie lub członków drużyny. Za to potężne narzędzie trzeba zapłacić pewną cenę: prowadząc Sokoła Zwiadowcę, gracz jest bezbronny! Od graczy zależy, czy korzystanie z niego jest warte ryzyka.

Możesz umieścić Przysięgłe Skrzynie na swoich wyspach, aby dać graczom losową szansę na znalezienie Sokoła Zwiadowcy.

Guardian Shield

 

W przypadku graczy mała osłona wystarcza na długo. Guardian Shield tworzy barierę ochronną przed graczem, która blokuje nadchodzące obrażenia. Ta tarcza może zapewnić graczom mobilną osłonę, gdy są w ruchu. Można go również rzucić na ziemię, aby stworzyć nieruchomy punkt ochrony. Tarcza jest tymczasowa i zmienia kolor, aby wskazać, ile czasu gracze mają, zanim się skończy.

Możesz umieszczać Skrzynie Zaprzysiężone na swoich wyspach, aby dać graczom losową szansę na znalezienie Tarczy Strażnika.

Reboot Van Spawner

 

Umieść Reboot Van Spawner na swoich wyspach, aby dać swoim graczom możliwość wskrzeszania wyeliminowanych członków drużyny. Możesz dostosować, które drużyny lub klasy mogą korzystać z furgonetki restartu, a także uruchamiać zdarzenia, gdy furgonetka restartu zostanie naładowana lub gdy zestaw graczy zostanie zrestartowany: ile kosztują v dolce.

Karty restartu wypadają z wyeliminowanych graczy, ale tylko wtedy, gdy wyeliminowany gracz ma członków drużyny, którzy mogliby podnieść kartę, gdy zostanie upuszczona. Musi też istnieć furgonetka restartu, z której może korzystać drużyna lub klasa wyeliminowanego gracza. Dostępna jest również nowa opcja w zakładce Ustawienia My Island, o nazwie Upuść kartę ponownego uruchomienia po likwidacji, która jest domyślnie ustawiona na Jeśli można ponownie uruchomić. Jeśli ustawisz opcję Nie, karty restartu nie wypadną z wyeliminowanych graczy.

New Ball Spawner

 

Pracowaliśmy nad stworzeniem nowego, ulepszonego generatora piłek, który korzysta z naszego nowoczesnego systemu fizyki i cieszymy się, że możemy go wydać w wersji 23.20! Oprócz ulepszonego zachowania fizyki dodaliśmy także inne opcje i poprawki. Na przykład możesz bezpośrednio dostosować rozmiar piłki, dostosować maksymalny zasięg odległości i ustawić piłkę tak, aby wyzwalała zdarzenia, gdy gracze jej dotkną.

Wraz z wydaniem nowego Ball Spawner, poprzednie urządzenie Ball Spawner jest teraz znane jako Ball Spawner (Legacy). W przyszłości starsze urządzenie Ball Spawner zostanie usunięte.

Uwaga: Informacje o nowym generatorze piłek zostały dodane do dokumentu urządzenia dla starszej wersji urządzenia. Możesz jednak znaleźć link do nowych sekcji w notatce u góry strony: karta podarunkowa fortnite.

Nowe modele wariantów dzikiej przyrody

Dodano nowe warianty wizualne niektórych zwierząt stworzonych przez generatora dzikich zwierząt. Jeśli ustawisz opcję Typ na Kurczak, Dzik lub Wilk, zobaczysz wyświetloną opcję Wariant biomu. Domyślnie zwierzęta te mają wygląd wariantu Klasycznego, ale można też wybrać Średniowieczne lub Śnieżne.

Niestandardowe ustawienia po zakończeniu gry dla wszystkich wysp

Niestandardowe ustawienia po zakończeniu gry są teraz dostępne dla wszystkich wysp stworzonych przez twórców! Wcześniej było to dostępne tylko podczas tworzenia wyspy Battle Royale w trybie kreatywnym. Aby dostosować wrażenia po grze na swojej wyspie, przejdź do Moja wyspa > Interfejs użytkownika i przewiń w dół do opcji Typ gry po grze. Oto niektóre z dostępnych opcji, jeśli ustawisz opcję Typ po grze na Niestandardowy:

 • Niestandardowa tablica wyników teleturnieju
 • Niestandardowy styl animacji zwycięstwa po grze
 • Niestandardowy zestaw kolorów animacji zwycięstwa po grze
 • Niestandardowy tekst animacji zwycięstwa po grze
 • Niestandardowy tekst podrzędny animacji zwycięstwa w grze
 • Niestandardowy styl animacji porażki po grze
 • Niestandardowy zestaw kolorów animacji porażki po grze
 • Niestandardowy tekst animacji porażki po grze
 • Niestandardowy tekst podrzędny animacji porażki w grze
 • Niestandardowy styl animacji remisu po grze
 • Niestandardowy zestaw kolorów animacji remisu po grze
 • Niestandardowy tekst animacji remisu po grze
 • Niestandardowy tekst podrzędny animacji remisu w grze

Aby uzyskać więcej informacji na temat opcji dostępnych po zakończeniu gry, zobacz Zmienianie ustawień interfejsu Moja wyspa. Możesz także dostosować interfejs użytkownika po zakończeniu gry, korzystając z urządzenia Koniec gry zamiast ustawień Moja wyspa.

Menu