Aktualizacja Fortnite Battle Royale v23.20: wyślij sokoła zwiadowcę i aktywuj nowe ulepszenia rzeczywistości!

Szukasz łupów? Aktualizacja Battle Royale 23.20 wprowadza Sokoła Zwiadowcę, który pomoże ci znaleźć łupy z daleka, a także Modyfikację Rzeczywistości, która doprowadzi do zakopanego skarbu. Ta aktualizacja wprowadza łącznie pięć nowych ulepszeń rzeczywistości!

Falcon Scout: zdalnie sterowana maszyna „Caw”

Majestatyczny stwór, który pomoże ci osiągnąć najszlachetniejsze zwycięstwo, przedmiot Falcon Scout jest do twoich usług! Rozstaw Sokoła Zwiadowcę i kontroluj, gdzie leci, pinguj lub umieszczaj znaczniki i kracz, aby stworzyć promień, w którym wszyscy przeciwnicy zostaną oznaczeni dla twojej drużyny. Możesz także używać Falcon Scout do otwierania pojemników i zbierania łupów. Zanieś łup sobie lub koledze z drużyny, a potem szukaj więcej!

Aby ułatwić ci sterowanie Falcon Scout, widok przesunie się za nim. To może sprawić, że staniesz się bezbronny, jeśli nie walczysz w drużynie, więc pamiętaj, aby znaleźć kryjówkę, jeśli walczysz w pojedynkę. Uważajcie też, gdzie lecicie, ponieważ Falcon Scout jest podatny na ataki wroga. (Zobacz jego pozostałe zdrowie na pasku zdrowia.) Ponieważ Falcon Scout jest sterowany zdalnie, istnieje maksymalna odległość, jaką może od ciebie przelecieć, którą można śledzić na pasku odległości: v-dolce cena.

Zwiadowców Sokoła można znaleźć na ziemi, w zwykłych skrzyniach, skrzyniach przysięgłych i zrzutach zaopatrzenia. Nie ma ograniczeń co do tego, ile razy możesz użyć tego samego Falcon Scouta w meczu.

Nowe ulepszenia rzeczywistości!

Pięć kolejnych ulepszeń rzeczywistości wchodzi do walki w wersji 23.20! Aktywuj teraz te nowe ulepszenia rzeczywistości:

Peely’s Plunder

Otrzymaj mapę skarbów, która zaprowadzi cię do zakopanego skarbu.

Shotgun Striker

Twój ogień ze strzelby da ci Syfon po trafieniu przeciwników.

Rarity Check

Zdobądź Syfon po eliminacjach za pomocą pospolitej i niepospolitej broni.

Zero Chance

Tymczasowo zyskaj zdolność Zrywu do Punktu Zerowego za każdym razem, gdy złamiesz tarczę wroga.

Danger Hero

Krótko regeneruj zdrowie i zyskaj prędkość ruchu, gdy twoja tarcza pęknie.

karta fortnite v-dolce

Wynajęte postacie Podjedź na przejażdżkę

W wersji 23.20 wynajęte postacie mogą teraz jeździć pojazdami jako pasażerowie! Nie zostawiaj już Helsie w zawieszeniu ani nie hańbi Raptorianina Odważnego.

Na wypadek, gdybyś przegapił: dynamiczna rozdzielczość 3D na PC

W aktualizacji 23.10 dodaliśmy ustawienie Dynamiczna rozdzielczość 3D do Fortnite na PC, dostępne w sekcji „Jakość grafiki” w ustawieniach wideo, gdy tryb renderowania jest ustawiony na DirectX 12. Gracze na PC mogą włączyć dynamiczną Rozdzielczość 3D, gdy ich ustawienie „Anti-Aliasing & Super Resolution” jest ustawione na jedną z opcji Temporal Super Resolution (TSR). Ponadto gracze muszą przynajmniej raz uruchomić „Auto-Set Quality”.

Dynamiczna rozdzielczość 3D umożliwia skalowanie rozdzielczości gry wraz z wydajnością, zapewniając zarówno płynność ORAZ wyższą liczbę klatek na sekundę w miarę zmian obciążenia GPU. (Pamiętaj, że oznacza to zwiększenie wykorzystania pamięci komputera w celu dostosowania rozdzielczości renderowania do większej rozdzielczości). Dynamiczna rozdzielczość 3D jest również dostępna na wyspach stworzonych przez twórców i w kampanii Ratowanie Świata.

Konkurencyjne notatki

Modyfikacja Rzeczywistości Sprawdź Rzadkość nie jest zawarta w konkurencyjnych playlistach.

Główne poprawki błędów

  • Naprawiono błąd, który powodował wyłączenie Deku Smash w Battle Royale/Zero Build. Deku Smash został ponownie włączony w wersji Battle Royale/Zero.
  • Naprawiono problemy związane z płaszczem, w wyniku których gracze byli czasami rzucani po mapie.
  • Naprawiono błąd, w wyniku którego w niektórych przypadkach sprint był wyłączany na czas meczu.
  • Ulepszenia rzeczywistości można ponownie odblokować od członków drużyny.
  • Gracze mogą ponownie konsekwentnie zadawać obrażenia obiektom kilofem.
  • Gracze mogą teraz wybierać ulepszenia rzeczywistości podczas jazdy na Dirt Bike.
  • Gracze mogą teraz korzystać z Guardian Shield na tylnym siedzeniu furgonetki OG Bear lub Dirt Bike.
Menu