Wczoraj gracze PlayStation otrzymali niesamowite wieści! Sony potwierdziło, że popularna kooperacyjna gra społecznościowa firmy InnerSloth – Among Us – pojawi się na konsolach PlayStation jeszcze w tym roku. Gra zostanie wydana na PlayStation 4 i PlayStation 5.

Wiadomość o nowej wersji gry została ogłoszona podczas ostatniego streamu State of Play, który skupiał się głównie na premierze Ratchet & Clank: Rift Apart. Zespół wycisnął ogłoszenie w związku z ekskluzywną skórką Ratchet & Clank dla graczy PlayStation.

Sprawdź to:

Ponadto InnerSloth ogłosiło również, że PS4 i PS5 będą również obsługiwać wieloplatformowy tryb online dla wielu graczy, co oznacza, że ​​będziesz mógł grać w Among Us ze znajomymi grającymi na innych konsolach.

Szczerze mówiąc, zapowiedź PlayStation 4 i PlayStation 5 nie była całkiem nieoczekiwana. Ta popularna gra redukcyjna społecznościowa została niedawno wydana na Nintendo Switch. Ponadto trwają prace nad wersjami na Xbox One i Xbox Series X/S, jednak nie ma jeszcze oficjalnej daty ich wydania.

Jeśli mieszkałeś pod kamieniem i nadal nie miałeś okazji zagrać w Among Us, koniecznie sprawdź naszą cenę za ten tytuł. Można ją również pobrać bezpłatnie, jeśli zamierzasz grać na urządzeniu mobilnym.