Po nieoczekiwanym ogłoszeniu Blizzarda, by ograniczyć e-sport w Heroes of the Storm, fani gry szybko wpadli w panikę. Większość uważała, że ​​MOBA Blizzarda zostanie wkrótce zapomniana przez firmę, ale teraz wygląda na to, że tak nie jest. Twórcy zapowiedzieli nowego bohatera gry – Anduina Wrynna, nowego króla Stormwind.

Z tego, co zebraliśmy, Anduin będzie pełnił rolę wsparcia, uzdrawiając swoich przyjaciół na odległość. Zgodnie z informacjami o łatce, wnosi kilka umiejętności zaprojektowanych, aby utrzymać zdrowie członków swojej drużyny, a także „potencjał wyzwolenia szybkiej sprawiedliwości Światła wrogom na polu bitwy”.

Oto pełna lista umiejętności Anduina:

Cecha

Skok Wiary (D) – Wiara natychmiast przyciąga bohatera sojuszniczego do miejsca, w którym znajduje się Anduina, zapewniając mu Niepowstrzymany podczas podróży.

Podstawowe umiejętności

Błyskawiczne Uzdrawianie (Q) – rzucaj przez 0,75 sek., aby wyleczyć sojuszniczego bohatera za 260 pkt.

Boska Gwiazda (W) – Wyślij światło, które zadaje wrogom 140 obrażeń, a następnie wraca do Anduiny, lecząc sojuszniczych bohaterów za 130 na szerszej ścieżce. Leczenie zwiększa się o 25% za każdego trafionego wrogiego bohatera.

Kara (E) – Pcha falę światła do przodu, zadając 145 pkt. obrażeń pierwszemu trafionemu wrogiemu bohaterowi i unieruchamiając go na 1,25 sek.

Zdolności heroiczne

Holy Word: Salvation (R1) – Po 0,5 sekundy użyj kanału, by przywołać Światło na 3 sekundy. Będąc w pobliżu, sojuszniczy bohaterowie leczą do 25% ich maksymalnego zdrowia i są chronieni.

Bomba świetlna (R2) – nasycaj sojuszniczego bohatera światłem. Po 1,5 sek. eksploduje, zadając 150 pkt. obrażeń wrogom i ogłuszając ich na 1,25 sek. Cel zyskuje Tarczę, która pochłania 140 obrażeń za każdego trafionego wrogiego bohatera. Trwa przez 5 sekund.

Nowy bohater to nie jedyna rzecz, która pojawi się w Heroes of the Storm w następnym patchu. Gracze w grze otrzymają kilka drobnych poprawek i poprawek błędów, a także ogromną aktualizację kolekcji. Informacje o łatce można znaleźć w oficjalny wpis na blogu.