W zeszłym tygodniu Epic Games drażniło się, że „rekordowa supergwiazda” wystąpi w nadchodzącej serii koncertów Fortnite Rift Tour. Okazuje się, że tajemniczą gwiazdą jest nie kto inny jak sama Ariana Grande. Pierwszy występ Grande w Rift Tour odbędzie się w ten piątek.

Epic Games prezentuje Rift Tour, doświadczenie obejmujące pięć seansów w ciągu trzech dni, od 6 sierpnia o 18:00 ET do 8 sierpnia. Sądząc po przebłyskach, które złapaliśmy w zwiastunie, Ariana Grande pojawi się w Fortnite w kilku różnych strojach. To pasuje, biorąc pod uwagę, że jest największą ikoną popu, która do tej pory współpracowała z Fortnite, więc program musi pasować do standardu.

Ten wirtualny koncert jest jednym z najlepszych wydarzeń Fortnite, które Epic Games rozpoczęło do tej pory, i szczerze mówiąc, nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, jak będzie wyglądać ten wielki pokaz. Niestety, nie mamy żadnych szczegółów na temat samego występu Grande. Chociaż pamiętamy, że Epic Games prawdopodobnie chce utrzymać grono fanów na palcach i możemy powiedzieć, że to już działa.

Podczas gdy Rift Tour jest zdecydowanie wydarzeniem, na które wszyscy czekamy, jest jeszcze więcej wspaniałych wiadomości, którymi można się podzielić, aby wzmocnić oczekiwanie. Skórka Ariany Grande pojawia się w sklepie z przedmiotami Fortnite Wygląda na to, że można ją kupić za V-dolce, a nie wygrać za darmo, biorąc udział w turniejach. Tak czy inaczej, skórka Grande zostanie uruchomiona w środę, 4 sierpnia 2021 r., o 17:00 czasu pacyficznego / 20:00 czasu polskiego / 1:00 BST (5 sierpnia 2021 roku). Szacuje się, że skórka będzie prawdopodobnie kosztować od 1500 do 2000 V-dolców, ale nic dziwnego, ponieważ mówimy o kultowej Arianie Grande. Bądź na bieżąco i przygotuj swoje V-dolce!

Podczas gdy ty przygotowujesz się do koncertu w stylu Fortnite, oferujemy świetne oferty, jeśli chcesz wyposażyć się w Skórki do Fortnite’awiązki i V-dolce na kolejną wielką rozgrywkę.