Niesamowite gry zrobione szybko (AGDQ) to coroczna impreza charytatywna związana z bieganiem na czas, podczas której zbierane są pieniądze na rzecz Fundacja Zapobiegaj Rakowi. W ciągu ostatniego roku AGDQ zebrała dla Fundacji ponad 2 miliony dolarów, aw tegorocznej imprezie organizatorzy planują jeszcze więcej. AGDQ 2019 jest dziewiątym tygodniowym wydarzeniem i zaczyna się właśnie teraz.

Niezależnie od szlachetnych celów, AGDQ to niesamowity stream prezentujący najlepszych speedrunnerów na świecie, bijący rekordy w wielu grach. W nadchodzących dniach najlepsi gracze z całego świata będą próbowali przyspieszyć stare klasyki, takie jak The Legend of Zelda, Castlevania i Final Fantasy. Jak co roku nie brakuje nowicjuszy, m.in martwe komórki lub NieR: Automaty.

Jak zawsze, istnieje wiele strumieni pokazujących akcję, więc każdy może się zaangażować. Najlepszym miejscem do śledzenia wszystkiego jest zasubskrybowanie subreddit speedrun, gdzie znajdziesz klipy z całego świata. Jeśli szukasz bardziej przyjaznego dla widza doświadczenia, sugerujemy podążanie za AGDQ Skurcz oraz Youtube kanały z komentarzem na żywo. Pełen harmonogram oficjalnej części wydarzenia znajdziecie tutaj tutaj.

A jeśli podoba ci się program, poświęć chwilę, aby przekazać darowiznę na szczytny cel.