Zbliża się ostatnia łatka najnowszego dodatku do gry World of Warcraft, Battle For Azeroth. Od kilku miesięcy najbardziej oddani gracze World of Warcraft testowali wszystkie nowe zadania, funkcje gry i inną zawartość, która pojawiła się w grze wraz z aktualizacją zawartości 8.3 Visions of N’Zoth. Teraz testy dobiegają końca, ponieważ Blizzard w końcu ujawnił datę premiery 8.3.

Zgodnie z nowym postem na blogu na stronie gry, Vision’s of N’Zoth zostanie uruchomione 14 stycznia. Wprowadzi dwie nowe rasy sprzymierzone, nowe szturmy, nowy typ zawartości PvE o nazwie Horrific Visions oraz zupełnie nową pętlę rozgrywki. Możesz przeczytać wszystkie informacje o funkcjach tej aktualizacji zawartości tutaj.

Nowa aktualizacja zawiera również nowy i ostatni rajd z rozszerzenia Battle for Azeroth o nazwie Ny’alotha. Podczas gdy wielu graczy spodziewało się, że pojawi się w świecie gry znacznie później, zostanie otwarte zaledwie tydzień po wydaniu wersji 8.3. Oto pełny harmonogram odblokowania rajdu:

  • 21 stycznia – Poziom trudności normalny i heroiczny
  • 28 stycznia – Mythic Ny’alotha, Raid Finder Wing 1 (Vision of Destiny)
  • 11 lutego – Raid Finder Wing 2 (Halls of Devotion)
  • 25 lutego – Raid Finder Wing 3 (Gift of Flesh)
  • 10 marca – Raid Finder Wing 4 (Sen na jawie)

Dodatkowo warto wspomnieć, że czwarty i ostatni sezon PvP/PvE rozpocznie się wkrótce po wydaniu rajdu, co oznacza, że ​​gra zwiększy nagrody, które można zdobyć za mityczne kamienie kluczowe, misje światowe i PvP.