Starając się promować nadchodzącą grę Marvel’s Avengers, Crystal Dynamics i Square Enix ogłosiły nowe partnerstwo z Epic Games, które zapewni słodkie nagrody Fortnite wszystkim, którzy wezmą udział w beta testach Marvel’s Avengers. Zostało to ogłoszone podczas ostatniej transmisji deweloperskiej War Table, podczas której otrzymaliśmy więcej szczegółów na temat gry i kilka wiadomości na temat zawartości popremierowej.

Oto pełne nagranie transmisji, jeśli jesteś zainteresowany:

Beta Marvel’s Avengers rozpocznie się 7 sierpnia dla graczy PlayStation 4, a reszta społeczności dołączy w późniejszym terminie. Ten test beta będzie służył graczom do wykonywania niektórych wyzwań w grze i nagradzania tych, którzy je ukończą. Zgodnie z wiadomościami gracze będą mogli zdobyć fajne kosmetyki Fortnite, takie jak kilof Hulk Smasher lub jego wersja w stylu Iron Man Hulkbuster. Warto jednak wspomnieć, że tylko gracze konsolowi będą kwalifikować się do tych nagród – jeśli gracze na PC będą chcieli je zdobyć, będą musieli poczekać, aż te nagrody pojawią się w sklepie w grze Fortnite.

Jeśli chodzi o inne nowości ogłoszone podczas streamu, to dostaliśmy nowego bohatera. Według Crystal Dynamics pierwszym darmowym bohaterem popremierowym, który pojawi się w grze w późniejszym terminie, będzie legendarny Hawkeye. Zostanie on wprowadzony do gry wraz z nowym zestawem misji kampanii o nazwie Avengers Initiative.

Warto wspomnieć, że Hawkeye nie będzie jednorazowym wydarzeniem. Co kilka miesięcy Crystal Dynamics spodziewa się wypuścić nowego bohatera i oddzielną, dedykowaną mu kampanię. A wszystko to będzie darmowe dla wszystkich graczy Marvel’s Avengers. Oznacza to, że z każdym nowym bohaterem gra będzie się powiększać i być może będzie lepsza.

Beta Marvel’s Avengers jest już za tydzień, jeśli jesteś graczem PlayStation. Ostatnimi, którzy dołączą do testów, będzie społeczność PC, która otrzyma dostęp do wersji beta 21 sierpnia. Obecnie premiera gry jest zaplanowana na 4 września, ale ze względu na wszystkie testy i ewentualne poprawki błędów może to ulec zmianie.

Wygląda na to, że gra będzie warta naszego czasu. Zamów swój egzemplarz w przedsprzedaży w naszym sklepie i uzyskaj świetną zniżkę!