Podobnie jak wiele innych wydarzeń związanych z grami, BlizzCon 2020 został odwołany z powodu pandemii COVID-19. Wtedy Blizzard obiecał zorganizować cyfrowe wydarzenie, aby podzielić się całą dobrą pracą, którą wykonali przez ostatni rok. Znamy już datę i nazwę ich nowej wizytówki. BlizzConline potrwa od 19 do 20 listopada i spróbuje „skierować ducha BlizzConu w formę programu online”.

Chociaż nie będziesz mógł osobiście uczestniczyć w BlizzConie i zagrać w niektóre z jego gier rozsianych po całym terenie wystawowym, BlizzConline nadal będzie oferować różnorodne treści wszystkim fanom Blizzarda. Zgodnie z wiadomościami, BlizzConline będzie gospodarzem specjalnego Pokazu Społeczności, który obejmie konkursy i wystawy cosplayowe, konkursy sztuki i opowiadania historii cyfrowych, prezentacje talentów i nie tylko. Możesz już zarejestrować się w tym trybie online za pośrednictwem strona Blizzarda.

Ponadto można bezpiecznie założyć, że fani gier Blizzarda dostaną trochę więcej wiadomości na temat już zapowiedzianych tytułów, takich jak Overwatch 2 i Diablo IV. Nie byłoby też BlizzConu bez zapowiedzi nowej gry, więc trzymamy kciuki.

W każdym razie fani za granicą wiele nie stracą. Jak zawsze, Blizzard planuje zorganizować różne panele, z których wszystkie będą transmitowane online. Obecnie nie ma żadnych wiadomości na temat wirtualnego biletu, więc mamy nadzieję, że tym razem Blizzard może zaskoczyć swoich fanów i udostępnić całą zawartość za darmo. To byłoby coś, nie sądzisz?