Gra Borderland 3 dobiega końca. Po kilku płatnych pakietach DLC twórcy z Gearbox Software w końcu ogłosili czwarty i ostatni dodatek do gry Borderlands 3 o nazwie Psycho Krieg and the Fantastic Fustercluck. Według informacji, finalne DLC zadebiutuje 10 września.

Oto oficjalny zwiastun ujawniający:

Post na stronie Gearbox zawiera kilka słów smaku, aby skonfigurować najnowszy dodatek do treści. Nie chcemy zarzynać żadnego z tych wspaniałych słów, więc oto one:

„Błyskotliwa naukowiec Patricia Tannis mogła rozwikłać jedną z największych tajemnic galaktyki: co sprawia, że ​​psychole z Borderlands są tak samo obłąkani? Wierzy, że odpowiedź leży w Vaulthalli, mitycznym miejscu, które wywołuje szaleństwo u wszystkich, którzy poznają jego prawdziwą naturę. Oczywiście przeciętny psychopata nie będzie spokojnie siedział i dzielił się sekretami Vaulthalli, więc najbliżej chętnego uczestnika jest Krieg, inny Szkarłatny Najeźdźca i najbardziej zajebisty psychopata, jaki istnieje.

Problem polega na tym, że Krieg nie jest najlepszym komunikatorem, co z całym jego agresywnym, ledwie spójnym krzykiem. Korzystając z technologii, której mniejsze intelekty nie byłyby w stanie pojąć, Tannis przesyła ciebie i twoich kolegów Łowców Krypty bezpośrednio do świadomości Kriega, abyś mógł sam odkryć Vaulthallę. Będziesz musiał połączyć siły z obydwoma przeciwstawnymi postaciami Kriega — szalejącą maszyną do zabijania i spokojnym wewnętrznym głosem — jeśli chcesz mieć jakąkolwiek szansę na przetrwanie w jego pokręconych, wypełnionych mięsem krajobrazach umysłowych i czerpanie korzyści z Vaulthalli”.

Post kończy się kilkoma ważnymi uwagami, które ujawnimy w ten weekend. Będziecie mogli obejrzeć go na żywo na stronie Bordeland na Twitchu (lub po prostu ponownie odwiedzić naszą stronę w niedzielę – zredagujemy dla was ten post i dodamy pełne nagranie programu).

Ostatnią rzeczą, o której powinniśmy wspomnieć, jest Psycho Krieg i cena Fantastic Fustercluck. Powinien kosztować około 15 euro (podobnie jak inne płatne dodatki do Borderlands 3). Jednak nowe DLC jest również zawarte w przepustce sezonowej, więc jeśli chcesz zaoszczędzić trochę więcej i przegapiłeś poprzednie DLC Borderlands 3, koniecznie je zdobądź. Jest to o wiele tańsze niż kupowanie każdego DLC osobno.