Id Software zna najbardziej intuicyjną i uczciwą drogę prosto do serc fanów. I zostało to już wielokrotnie udowodnione. Dzisiejszy dzień to kolejne wydarzenie, podczas którego po raz kolejny możemy szczerze podziękować i docenić działania dewelopera. DOOM Eternal wystartuje 20 marca 2020 r. i zgodnie z naszym wesołym gustem, najnowszy demon blaster nie będzie zawierał żadnych mikrotransakcji ani sklepu dedykowanego P2W. Czy to nie jest krwawy wybuch?!

Niedawno Hugo Martin, dyrektor kreatywny DOOM Eternal, odpowiedział na jeden z komentarzy fanów Facebook z mocnym potwierdzeniem – ich nadchodzący gore-spektakl gry nie będzie wymagał od graczy ani grosza więcej niż pierwotna cena zakupu. Słowami Hugo:

„Eternal to gra za 60 USD, a nie darmowa gra ani gra mobilna – zapewniamy pełne doświadczenie bez sklepu, tak jak można się spodziewać. Odblokowywanie skórek za XP jest częścią doświadczenia”

Tak więc w zasadzie gra będzie miała mnóstwo elementów kosmetycznych i cały ten jazz, jednak nie będą one wpływać na statystyki mocy, a raczej będą służyć jako dodatkowe wzmocnienie stylu. Będziesz mógł je zdobyć za punkty XP, a nawet robiąc to, nie zmienisz w zamian swojego DOOM Slayera. Chociaż poprzednik LOS (2016) również nie przedstawił dedykowanego sklepu P2W, niektóre DLC dla wielu graczy były nadal sprzedawane osobno przez pewien czas.

Miejmy nadzieję, że id będzie nadal iść naprzód i nauczyło się wystarczająco dużo ze swoich wcześniejszych przedsięwzięć, aby wiedzieć lepiej – wygląda na to, że z pewnością tak jest. Jak opisał producent wykonawczy DOOM Eternal, Marty Stratton, gra jest jak „Speed ​​Chess” i „śmieciowe jedzenie z wartościami odżywczymi” i szczerze mówiąc, nie możemy się doczekać oficjalnej premiery. DOOM Eternal zostanie wydany 20 marca 2020 roku na PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, Google Stadia i PC.

Jeśli chcesz zabezpieczyć tytuł po niższej cenie, mamy całkiem niezłą ofertę. Zamów DOOM Eternal w przedsprzedaży na Enebie już dziś i ruszaj prosto w chaos, gdy tylko bramy się otworzą.