Jeśli grałeś w Call of Duty: Modern Warfare, wiesz, jak niesamowity jest najnowszy tryb Gunfight Tournament… Cóż, mimo że jest niezwykle popularny, twórcy gry ciężko pracują, aby zwiększyć emocje nawet dalej! Bez obaw – żadne konkretne funkcje nie zostaną zmienione, a raczej właśnie potwierdzono, że zmienne formatu prawdopodobnie zostaną rozszerzone!

Dyrektor współprojektujący, Joe Cecot, właśnie odpowiedział na tweetowane zapytanie o możliwość dodania formatu 3v3 do najnowszej gry COD. I nie tylko tryb 3 na 3 został potwierdzony, ale jak widać – w pewnym momencie nadchodzą również rundy 1 na 1! Chociaż potwierdzenie jest prawdziwe, wyrażenie „w pewnym momencie” nie zapewnia żadnego konkretnego okna wydania, więc możemy tylko trzymać kciuki.

Jeśli przypadkiem nie znasz formatu Gunfight Tournament 2 na 2, mamy cały artykuł poświęcony recenzja rozgrywki. Podsumowując, najnowsze Call of Duty: Modern Warfare uderza jak ciężarówka, wypuszczając wiele dodatków i kontynuując rozszerzanie i tak już niesamowitej rozgrywki. Jeśli nadal zastanawiasz się, czy warto kupić ten tytuł – być może będziemy w stanie Ci pomóc. Spójrz na kilka opcji!