Jeśli ostatnio nudziły Cię Call of Duty: Modern Warfare i Warzone, masz szczęście. Twórcy po raz kolejny podejmują działania, aby obie gry były świeże dzięki kolejnej aktualizacji, która wprowadza nowe tryby gry do obu tytułów na PC i konsole. Co więcej, aktualizacje powinny pojawić się w tym tygodniu.

Najpierw porozmawiajmy o Call of Duty: Modern Warfare. Według twórców, w tym tygodniu gra otrzyma nowy tryb rozgrywki Demolition, będący powrotem starego zestawu zasad Call of Duty, w którym jedna z drużyn musi podłożyć bombę, a druga pracować nad obroną.

Poza tym Call of Duty: Modern Warfare powinno otrzymać nową wersję tradycyjnej gry z bronią, zatytułowaną Gun Game Reloaded. Ten odświeżony tryb pozwoli graczom znaleźć schematy broni w rotacji, co oznacza, że ​​zabójstwa nie będą tylko promować twojej broni. Zamiast tego otrzymasz pewne ulepszenia i będziesz mógł dostosować swoją broń.

Wreszcie, jest nowa lista odtwarzania Call of Duty: Modern Warfare Shipment, która będzie zawierać mieszankę różnych trybów gry ustawionych na tej konkretnej mapie. Jeśli kochasz Przesyłki, teraz masz szansę zacząć szlifować…

Jeśli chodzi o darmową wersję Call of Duty: Warzone, jest też kilka nowości. Gra otrzyma nowy tryb gry Trios Plunder Blood Money. Jest to dość prosty obrót w trybie Plunder, który pozwoli graczom zbierać gotówkę za każde zabójstwo. Każdy gracz upuszcza część swoich pieniędzy po śmierci, więc im więcej zabójstw zdobędziesz, tym więcej pieniędzy zbierzesz. Jednak twoje potencjalne straty są większe z każdym nowym zabójstwem, więc inni gracze mogą być bardziej zachęcani do polowania na ciebie.

Z naszej osobistej notatki chcielibyśmy wyrazić nasz podziw dla Totemu Nieskończoności. Call of Duty: Modern Warfare było świetną grą samą w sobie, ale biorąc pod uwagę wszystkie dodatkowe treści, które pojawiały się co tydzień, być może będziemy musieli odłożyć ten tytuł na półkę jako jedną z najlepszych gier Call of Duty w historii serii… Jeśli Nigdy w to nie grałem, koniecznie sprawdź!