Plotek dotyczących rozpoczęcia nowego sezonu Call of Duty: Modern Warfare i Warzone krążyło wiele. Gracze próbowali odgadnąć datę i wygląda na to, że większość z nich miała rację. Call of Duty: Modern Warfare i Warzone Sezon 4 rozpocznie się w przyszłym tygodniu, 3 czerwca.

Jak w każdym nowym sezonie, nadchodzi całkiem spora porcja nowej zawartości. Tym razem główny nacisk położony jest na fabułę gry. Na przykład Call of Duty: Modern Warfare otrzyma kilka nowych misji fabularnych Spec Ops, które nadejdą w ramach sezonu 4.

Na wypadek, gdybyś go potrzebował, jest wideo podsumowujące:

W Call of Duty: Modern Warfare i Warzone pojawi się także nowy operator – długo oczekiwany kapitan Price powinien wnieść trochę smaku do meczów online. Wątpimy jednak, czy będzie jedynym dodatkiem, odkąd Activision drażniło się z „najlepszym kapitanem Johnem Price’em w Task Force 141 i ostatnim członkiem drużyny, którego nominował do tej grupy pierwszego poziomu”.

Oprócz nowych operatorów na pewno pojawi się więcej nowych broni, map i być może nowych trybów gry. Mamy tydzień do premiery, więc mamy nadzieję, że wkrótce dowiemy się więcej o tych gadżetach.