W zeszłym tygodniu pisaliśmy o zmianach nadchodzących w Call of Duty: Modern Warfare wraz z nową aktualizacją 1.12. Jednak przegapiliśmy jedną fajną rzecz zaprojektowaną na okres świąteczny. Nowa aktualizacja wprowadza również świąteczny nastrój do gry i zawiera nowy tryb walki na śnieżki.

Tutaj jest w akcji:

Nowy tryb jest niewielką modyfikacją strzelaniny i jest rozgrywany na nowej mapie Winter Docks. Grając w tym trybie będziesz mógł zbierać śnieżki z zalegających na mapie stosów śniegu i rzucać nimi wrogom. Śnieżki to „broń” podobna do noży do rzucania.

Tryb rozpoczyna się rundą rozgrzewkową, podczas której wszyscy gracze nie mają dostępu do prawdziwej broni, a jedynie śnieżki. Po tej rundzie tryb jest kontynuowany jako normalna strzelanina, ale gracze nadal mogą zbierać śnieg i rzucać nim wrogom. Nie daje to żadnej przewagi… Jedynym powodem, dla którego zasypuje się wroga śniegiem, jest zdobycie punktów za styl i okazanie przeciwnikowi braku szacunku.

W każdym razie jest to świetny dodatek do gry, wprowadzający swobodną atmosferę przez ograniczony czas. Jeśli chcesz go wypróbować, nie czekaj zbyt długo. Plotka głosi, że tryb zostanie wyłączony w styczniu.