Jeśli ostatnio grałeś w Call of Duty: Modern Warfare, być może wiesz, że w tym tygodniu rozpocznie się długo wyczekiwany sezon 2. Twórca gry w końcu ujawnił szczegóły dotyczące przyszłości gry i udostępnił nowy mapa drogowa rzeczy, które nadejdą, w tym nowe mapy, nowe tryby gry, operatorzy i broń.

Oficjalny start 2. sezonu Call of Duty: Modern Warfare wyznaczono na dziś, więc twórca gry postanowił w końcu podzielić się kilkoma oficjalnymi szczegółami. Według Infinity Ward gra otrzyma 4 nowe mapy pierwszego dnia. Wśród nowych dodatków są dwie ogromne mapy do gry wieloosobowej – ulubiona przez fanów Rust i Atlas Superstore. Jest też nowa mapa wojny naziemnej o nazwie Zhukov Boneyard i wreszcie nowa mapa strzelaniny Bazaar.

Call of Duty: Modern Warfare Season 2 rozpocznie się dwoma nowymi trybami dla wielu graczy: turniej Gunfight powraca w pełnej krasie! Ponadto dostępna jest nowa lista odtwarzania CDL, w której społeczność będzie mogła grać zgodnie z oficjalnymi zasadami Call of Duty League. Oznacza to, że wszystkie ustawienia i broń w grze zostaną zmienione, aby odzwierciedlić scenę rywalizacji w Call of Duty: Modern Warfare.

Na koniec gracze będą mogli wypróbować nowego operatora gry – Simona „Ghosta” Rileya oraz dwie nowe bronie – Grau 5.56 i Striker 45.

Jednak to dopiero początek. W nadchodzących miesiącach Infinity Ward zapowiedziało, że do gry zostanie dodanych więcej treści. W przyszłości pojawi się jeszcze dwóch operatorów – Talon i Mace, kolejna duża mapa o nazwie Khandor Hideout, więcej trybów gry i broni. Będziesz mógł zdobyć wszystkie te i więcej nagród, kupując nową przepustkę bitewną. Będzie cię to kosztować 1000 punktów Call of Duty.

Mając to wszystko na uwadze, jest to najlepszy czas, aby wkroczyć do akcji. Jeśli nigdy wcześniej nie grałeś w Call of Duty: Modern Warfare, koniecznie sprawdź cenę tego tytułu. Mamy też kilka dodatkowych zakupów w grze i oszczędzających czas do wyboru.