Jeśli jesteś fanem najnowszego Call of Duty: Modern Warfare (lub Warzone), ucieszy cię wiadomość, że Infinity Ward jest już przygotowane na start trzeciego sezonu. Firma potwierdziła, że ​​sezon 3 Call of Duty: Modern Warfare rozpocznie się 8 kwietnia.

Jak zawsze, nowy sezon przynosi do gry garść nowości, w tym niezwykle dużą ilość poprawek błędów. Deweloper Infinity Ward, Joe Cecot, niedawno udzielił serii odpowiedzi za pośrednictwem Twittera, odpowiadając wielu osobom, które przesłały filmy i zrzuty ekranu niektórych dziwnych błędów. Joe Cecot powiedział, że większość z tych problemów zostanie rozwiązana w aktualizacji sezonu 3.

Oprócz mnóstwa poprawek błędów sezon 3 przyniesie również kilka fajnych dodatków, które powinny zmienić dynamikę Call of Duty: Modern Warfare. Plakat ogłoszenia daty zawiera kilka szczegółów, które wywołały spekulacje wśród społeczności.

Po pierwsze, pojawiło się kilka nowych twarzy, co może oznaczać nowych operatorów. Na plakacie widać Alexa, którego można kojarzyć z kampanii dla jednego gracza w Call of Duty: Modern Warfare. Jak zawsze, nowy sezon powinien również zawierać kilka nowych map. Grupa ludzi skaczących na spadochronie w tle może oznaczać, że Warzone też może dostać nowe pole bitwy…

W każdym razie, jak dotąd szczegóły dotyczące nowej zawartości są nieco niejasne, ale biorąc pod uwagę, że nowa zawartość pojawi się w ciągu zaledwie dwóch dni, możemy spodziewać się, że pełne informacje o łatce pojawią się dzisiaj lub jutro.

Sezon 3 rozpocznie się jednocześnie w Call of Duty: Modern Warfare i Warzone na PC, PlayStation 4 i Xbox One.