Jest takie popularne: „Czas stracony na robienie tego, co się kocha, nie jest czasem straconym”. A jaki jest lepszy sposób dla gracza na zabicie czasu niż gry wideo? Bez względu na to, czy musisz zabić kilka minut, czy też „tylko kilka godzin” sesji gry zamienia się w całonocne odkrywanie światów, które sprawiają, że czujesz się jak bohater, gry nigdy nie będą uważane za stratę czasu. Zanurz się w grach, które pochłoną Cię do wschodu słońca.

Kliknij tutaj do odkrywania gier, które z pewnością zabiją czas, a jeśli potrzebujesz wskazówek, od czego zacząć, oto kilka.

gry GTA

Jeśli jest coś, z czego słyną gry Grand Theft Auto, to są to stale rozwijające się otwarte światy i swoboda robienia praktycznie wszystkiego. Możesz zanurzyć się w dobrze napisane dramaty kryminalne i śledzić życie zwykłych przestępców, ich drogę do sławy lub wypadnięcie z łask. Otwarte światy GTA oferują wiele pobocznych aktywności, od kolekcjonowania różnych przedmiotów, grania w mini-gry, eksploracji świata w poszukiwaniu Easter Eggów i sekretów, czy po prostu powodowania totalnego chaosu dla zabawy. Jest też komponent Online z GTA V, który pomoże ci zabić trochę czasu.

The Elder Scrolls V: Skyrim

The Elder Scrolls V: Skyrim

Jeśli naprawdę chcesz zabić trochę czasu, spędzisz wiele godzin grając w Skyrim. Uważana za jedną z najlepszych gier RPG z otwartym światem, pierwotnie wydana w 2011 roku i wydana ponownie niezliczoną ilość razy ze zaktualizowaną grafiką i dodatkami DLC, do dziś Skyrim nadal jest ulubieńcem fanów tytułów Elder Scrolls. Skyrim to wolność, swoboda tworzenia swojego bohatera i wykuwania własnej ścieżki oraz stylu gry w ogromnym świecie pełnym potworów i smoków. Jeśli nigdy wcześniej nie grałeś w Skyrim, naprawdę tracisz. Ale kiedy już to zrobisz, nie zdziw się, jeśli złapią cię pierwsze promienie wschodzącego słońca.

Niesprawiedliwość 1 i 2

Niesprawiedliwość 2

Opracowana przez NetherRealm Studios, tych samych ludzi, którzy sprawili, że Mortal Kombat znów był świetny, pojawiła się jedna z najlepszych bijatyk nie tylko opartych na uniwersum DC, ale także w całym gatunku bijatyk. Stworzył także wyjątkową, wciągającą i wciągającą fabułę, w której superbohaterowie DC i złoczyńcy walczą ze sobą. Ale kto jest prawdziwym przyjacielem i wrogiem? Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, skąd Zack Snyder czerpał inspirację do apokaliptycznych sekwencji snów w BvS i Snyder Cut z Justice League, nie szukaj dalej niż Injustice. Być może nigdy nie zobaczymy, jak wyglądałby Snyderverse, ale zawsze możemy doświadczyć jego początków w grach Injustice.

Gry Final Fantasy

Final Fantasy 15

Którykolwiek Gra Final Fantasy skończysz grać, jedno jest pewne: spędzisz niezliczone godziny, odkrywając mityczne królestwa w towarzystwie czarujących i wyjątkowych postaci. Urok serii Final Fantasy tkwi w estetyce. Nadal możesz uruchomić oryginalne Final Fantasy VII i zachwycać się hipnotyzującymi, wstępnie wyrenderowanymi tłami i niczym innym, jak epickimi zdolnościami Przywołania. Połącz to wszystko z fantastyczną turową mechaniką RPG, świetną narracją i światami, których nie możesz przestać odkrywać, a otrzymasz serię gier, które nie tylko były podstawą branży, ale zabiją wiele godzin twojego czasu. Najlepsze jest to, że nie pożałujesz żadnego z nich.

Kliknij tutaj dla zabicia czasu i eksplorowania całej kolekcji gier.