Jeśli lubisz grać w gry strategiczne, być może nadal lubisz jedną z największych gier strategicznych naszych czasów – Civilization. Najnowszy dodatek do popularnej serii studia Firaxis – Civilization VI – otrzymuje ostatnią darmową aktualizację sezonu. Szósta i ostatnia aktualizacja przepustki New Frontier do gry zostanie wydana 22 kwietnia i przyniesie nowe jednostki, nowe mapy i nie tylko.

Zgodnie z przekazanymi informacjami, wszystkie cywilizacje w grze otrzymają trzy zupełnie nowe jednostki – piechotę liniową, zbrojnego i trebusz. Ponadto tryb True Start (tryb, w którym możemy rozpocząć rozwój naszej cywilizacji w oparciu o jej pierwotną lokalizację na świecie) otrzymał 2 nowe mapy – True Start Mediterranean i True Start Earth Huge.

Co więcej, twórcy gry powiedzieli, że z powodu tych nowych, bezpłatnych dodatków tempo każdego rozwoju Civ również wymagało pewnych zmian, więc zespół skorzystał z okazji i poprawił balans gry na całej planszy.

Możesz dowiedzieć się o tym z najnowszego filmu z aktualizacją dla programistów poniżej:

Nigdy nie miałeś okazji wypróbować Civilization VI? Koniecznie sprawdź nasze ceny gry i jej różnych rozszerzeń!

Ostatnia aktualizacja Civilization VI pojawiła się w samą porę dla fanów gatunku. Później tego lata otrzymamy kolejną świetną grę strategiczną o nazwie Humankind. Jest mocno inspirowana tą serią, więc kiedy skończysz grać w ostatnią aktualizację, koniecznie sprawdź też tę!