Czy nie męczą cię ogromne mapy otwartego świata, niezliczone przedmioty kolekcjonerskie, ten sam format i formuły oraz zadania poboczne, które bardziej przypominają obowiązek i wypełniacz czasu niż dodatek do historii, świata i osobowości gry? Jeśli pompowałeś jedną potrójną grę za drugą i ignorowałeś scenę niezależną, tracisz kilka kreatywnych małych arcydzieł, które z łatwością rywalizują z największymi seriami gier wideo.

Gry AAA czasami sprawiają wrażenie, jakby zostały stworzone, by dotrzymać terminu i wypełnić rynek kolejną coroczną premierą, prawda? Nie tęsknisz za kreatywnością, wolnością i sercem? Zanurz się w niezależne arcydzieła, które nie tylko rywalizują z wielkimi hitami gier, ale są tworzone z czystej pasji do gier wideo.

Kliknij tutaj aby doświadczyć najlepszej sceny indie, jaką ma do zaoferowania!

Wśród nas

Być może nie grałeś w nią, ale na pewno o niej słyszałeś. Among Us to gra, która eksplodowała z dnia na dzień, gdy niektórzy streamerzy odkryli, jak niesamowita i zabawna jest ta gra. I tak, gra jest wspaniała i bardzo zabawna. Z całą pewnością zainspirowany arcydziełem obejmującym paranoję klasycznego Jona Carpentera RzeczAmong Us, podobnie jak Monopoly, ma potencjał niszczenia przyjaźni i związków, ale każda minuta jest tego warta.

Kup wśród nas taniej!

Dolina Gwiezdnej Rosy

Stardew Valley to jedna z najlepszych gier indie i arcydzieło, w które powinien zagrać każdy.

Kto pamięta czasy, gdy gry rolnicze były hitem na platformach społecznościowych? Pamiętasz, jak musieliśmy wstawać w środku nocy, aby zebrać plony lub nakarmić zwierzęta hodowlane? Cóż, te czasy już dawno minęły, ale jeśli przegapisz to doświadczenie, Stardew Valley jest na wyciągnięcie ręki. Ale to nie tylko pigułka nostalgii, to fantastyczny klejnot indie, który jest pełen serca i pasji. Nawet jeśli nie jest to gra, w którą zwykle grasz, każdy gracz powinien doświadczyć Stardew Valley. Czemu? Bo to jest takie dobre. A czy wiesz, że stworzyła go jedna osoba?

Doświadcz Stardew Valley taniej

Drzwi Śmierci

Death's Door to zabawna, mała gra niezależna.

Wyobraź sobie, że Twoja praca od dziewiątej do piątej nie polegała na przeglądaniu ton dokumentów, godzinach spędzonych na spotkaniach ani przeglądaniu ton liczb. Zamiast tego zbieracie dusze i pomagacie im przejść z jednej egzystencji do drugiej. To Wrota Śmierci. Ale to, co zaczyna się jako kolejny dzień w pracy, w bardzo znajomy sposób gry wideo, nagle zamienia się w piękną izometryczną przygodową grę akcji typu Metroidvania, a od Ciebie zależy, czy ocalisz ten dzień.

Zaoszczędź dzień taniej!

Rozpakowywanie

Unpacking jako emocjonujące i innowacyjne arcydzieło indie i prawdziwy klejnot wśród innych gier indie.

Czekaj, co? Gra, w której musisz się rozpakować? Kto wpadł na ten pomysł?! Nikt nie lubi się rozpakowywać! Czy oni naprawdę myśleli, że ktoś będzie chciał w to zagrać? O tak! Unpacking to mały klejnot indie, który wykorzystuje proste zadanie, takie jak przeprowadzka z jednego domu do drugiego, aby opowiedzieć emocjonalną historię. Innowacyjna narracja sprawia, że ​​gracz łączy się z bezimienną bohaterką poprzez małe przedmioty, bibeloty i wspomnienia przez całe jej życie i ma moc sięgania do własnych doświadczeń, aby przypominać nam o rzeczach, z których wyrośliśmy, pozostawiliśmy za sobą lub mamy zabrany ze sobą do następnego rozdziału naszego życia. Rozpakowywanie to naprawdę potężne przeżycie.

Rozpakuj taniej!

Ale poczekaj, jest więcej! Zanurz się w całej kolekcji Indie Masterpieces, znajdź gry pełne miłości i pasji do gier i poznaj stojącą za nimi kreatywność!

Kliknij tutaj grać arcydzieło.