Wczoraj pisaliśmy artykuł o Cuphead zmierza na PlayStation 4. Wygląda na to, że przecieki okazały się prawdziwe i od tej pory grę można kupić w PlayStation Store. Jednak zaraz po tym, jak te przecieki zostały upublicznione, wielu fanów Cuphead, którzy kupili grę na Xboksie, rozpoczęło wątek komentarzy mówiący o fałszywych obietnicach i o tym, jak zostały pozostawione… Niespodzianka! Studio MDHR ma również plany dotyczące swoich wczesnych użytkowników.

Studio MDHR zobowiązało się potraktować całą społeczność, która kupiła grę na Xbox One znacznie wcześniej i obiecało podarować specjalną zawartość. Ta nowa aktualizacja będzie zawierać galerię sztuki cyfrowej, komentarz zza kulis i album ze ścieżką dźwiękową. Jednak nagrody nie otrzymasz w najbliższym czasie.

Oto, co Studio MDHR mówi o tej nowej partii treści na swojej oficjalnej stronie:

„Kiedy po raz pierwszy zabraliśmy się za Cuphead, byliśmy tylko małym zespołem dwóch braci, którzy nocami iw weekendy pracowali nad małym projektem pasjonującym. To dzięki wsparciu oddanych ludzi z Microsoftu udało nam się zrealizować naszą wizję gry, a dzięki pasji społeczności Xbox Cuphead znalazł odbiorców.

Tak więc, aby uczcić wspaniałych graczy, którzy wierzyli w nas od samego początku, ogłaszamy również kolejną wiadomość: udostępnimy darmową specjalną aktualizację dla fanów Cuphead na Xbox, która doda galerię sztuki cyfrowej za- funkcje komentowania scen i grywalna ścieżka dźwiękowa do gry. Ta aktualizacja jest wciąż na wczesnym etapie planowania i poświęcimy trochę czasu, aby wszystko było jak należy, ale na pewno udostępnimy więcej, gdy będziemy mieli dla Ciebie coś, co spełnia poziom opieki i jakości, do których zawsze dążymy ”.

Wszystko, co możemy powiedzieć, to to, że mamy nadzieję uzyskać więcej zawartości w grze, podobnej do tej obiecanej w DLC Delicious Last Course. Kilka ekskluzywnych i darmowych poziomów dla użytkowników Xboksa z pewnością pomogłoby w zasiedleniu społeczności.