Co miesiąc PlayStation ogłasza nową ofertę gier dla subskrybentów PlayStation Plus. Po raz kolejny firma udostępniła 3 darmowe gry PS Plus na kwiecień – 1 na PS5 i 2 na PS4. Należą do nich Oddworld: Soulstorm, Days Gone i Zombie Army 4: Dead War.

Oddworld: Soulstorm (PS5)

Jeśli nie słyszałeś wcześniej o serii Oddworld, powinieneś wiedzieć, że jest to interesująca gra platformowa typu side-scrolling, która została wydana po raz pierwszy w 1997 roku. Przez lata seria była wydawana na różne platformy do gier, a najnowsza – Oddworld: Soulstorm – właśnie wylądował na PS4 i PS5. Warto zauważyć, że tylko właściciele PS5 będą mogli odebrać tę grę za darmo, więc jeśli chcesz wypróbować tę grę na swoim PS4, musisz ją kupić osobno.

Zombie Army 4: Dead War (PS4)

Kwiecień to specjalny motyw zombie, ponieważ oba tytuły na PS4 dla subskrybentów PlayStation Plus są pełne bezmyślnych potworów. Zombie Army 4: Dead War to trzecioosobowa strzelanka, w której gracz musi walczyć z armią nazistowskich zombie. Choć na pierwszy rzut oka może się to wydawać zwariowane, powinieneś wiedzieć, że seria Zombie Army narodziła się jako spin-off uznanej przez krytyków serii Sniper Elite, co oznacza, że ​​możesz spodziewać się wysokiej jakości rozgrywki i efektów wizualnych.

Przeminęło dni (PS4)

Kolejna gra o zombie jest dziwna. Days Gone to jedna z gier z kolekcji PlayStation Plus, która jest cały czas dostępna dla wszystkich posiadaczy PlayStation 5. Może się wydawać, że ten tytuł, który pojawił się w bezpłatnych grach w kwietniu dla subskrybentów PS Plus, brakuje nam jednej gry, ale fakt ten jest prawdziwy tylko wtedy, gdy masz już PS5. Osoby grające na PS4 nadal nie mają możliwości darmowego dostępu do Days Gone, więc może to być doskonały moment, aby wypróbować tę grę. Plotka głosi, że za kilka miesięcy otrzymamy zapowiedź kontynuacji…

Wszystkie te gry są już dostępne dla subskrybentów PlayStation Plus. Jeśli szukasz lepszego sposobu na odnowienie Członkostwo PS Pluskoniecznie sprawdź nasze oferty kart podarunkowych PlayStation.