GhostWire: Tokyo może się rozwijać dzięki DLC i są możliwości na kontynuację.

GhostWire: Tokyo ukazało się pod koniec marca i umożliwiło graczom zwiedzanie nawiedzonej stolicy Japonii. Zamiast tętniących życiem ulic, zatłoczonych uliczek i gwaru mieszkańców, Tokio spotyka graczy spowitych tajemniczą mgłą i duchy bez twarzy wędrujące po ulicach. Wątpię, że jest to wersja Tokio, którą chciałbyś odwiedzić w prawdziwym życiu. Na szczęście jesteś postacią z gry wideo i masz kilka magicznych mocy, które odpędzają złe duchy.

GhosWire: Świat Tokio jest hipnotyzujący.

Gra nie była wielkim hitem wśród krytyków, choć wielu twierdziło, że ma właściwości odkupieńcze. Teraz, kilka miesięcy później, w wywiadzie reżyser gry Kenji Kimura wspomniał o możliwym GhostWire: Tokyo DLC, a nawet o sequelu mówiąc:

Myślę, że kiedy sprawy trochę się uspokoją, a ja trochę bardziej się ochłonę, będę miał pomysły na DLC i sequele i będę chciał je zrobić. Nic nie zostało jeszcze przesądzone, więc nic więcej nie mogę powiedzieć.

Świat GhostWire ma mnóstwo miejsca na rozwój i rozbudowę, opowiadając nowe historie i wyposażając głównego bohatera w nowe umiejętności. Japoński folklor pełen jest przerażających duchów i demonów, których wizualna prezentacja i obecność mogą wywoływać koszmary, ale z pewnością tworzą zdumiewające potwory z gier wideo.

GhostWire: wrogowie w Tokio

Czy gry takie jak GhostWire: Tokyo to nowy kierunek dla studia założonego przez legendarnego reżysera gier Shinjiego Mikamiego, który jest najbardziej znany ze swojej pracy nad serią Resident Evil i duologią Evil Within? Już w marcu jasno stwierdził, że Tango Gameworks nie chce być znany tylko z gier survival-horror i chce poszerzyć swoje portfolio gier. Ale co to oznacza dla fanów Evil Within? Tylko czas powie.

Jeśli Kimura faktycznie planuje stworzyć GhostWire: Tokyo DLC i sequel, wciąż jest czas na grę w główną grę, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś.

GhostWire: Tokyo (PC) Steam Key GLOBALNY

Cena £

24,84 €

Kup Teraz

GhostWire: Tokyo Deluxe Edition (PC) Klucz Steam GLOBALNY

Cena £

39,37 €

Kup Teraz

Możesz także wypróbować ich poprzednią duologię Evil Within.

The Evil Within Bundle Klucz Steam GLOBALNY

Cena £

7,56 €

Kup Teraz

The Evil Within Digital Pakiet XBOX LIVE Key EUROPE

Cena £

13,16 €

Kup Teraz

The Evil Within 2 Steam Key GLOBAL

Cena £

5,70 €

Kup Teraz

The Evil Within 2 (Xbox One) Klucz Xbox Live EUROPA

Cena £

9,68 €

Kup Teraz