O rany, gry wideo mogą kosztować dużo pieniędzy, a portfel nie każdego jest gotowy na taką mękę. Ale oto sekret. Nasz rynek oferuje nie tylko nowe gry po niższych cenach, ale także góry starszych gier, które są tak tanie, że wydaje się to rabunkiem!

Ale hej, nie narzekamy – okradaj nas, ile chcesz! Te gry i ceny są zbyt dobre, by je przekazać!

Zobacz gry tutaj

Zaopatrz się w tanie gry!

Zrób miejsce na dysku twardym, będzie ci potrzebne! Sprawdź, jakie tanie gry możesz kupić za pieniądze na lunch. Możesz być zaskoczony! Gotowe?

GTA V

Dlaczego GTA V jest tak popularne? Bo to jest niesamowite! Nadal nie grałeś? Oto Twoja szansa na zdobycie szczytu gier z otwartym światem za bardzo niską cenę. Ta wersja zawiera zarówno komponent dla jednego gracza, jak i bezpłatny dostęp do trybu wieloosobowego.

Zdobądź tani klucz do GTA V

NBA2K20

Tanie gry to starsza, ale wcale nie gorsza wersja NBA 2K20

A co jeśli to starsza wersja gry? Nadal możesz spędzić niezliczone godziny, rzucając piłkę do kosza i wykonując błyskotliwe kozłowanie przeciwko swoim przyjaciołom. Pokonaj brzęczyk trójkącikiem i spraw, by twoi przyjaciele stracili zdrowie psychiczne. To NBA, kolego, i to tanio!

Zdobądź tani klucz NBA 2K20

Ryzyko deszczu 2

Risk of Rain 2 to jedna z tanich gier, w które możesz teraz zagrać.

Jeśli masz dużo czasu do stracenia, Risk of Rain 2 jest idealnym kandydatem do takiego zadania. Ma wszystkie elementy, by stać się Twoim ulubionym pożeraczem czasu przez wiele nadchodzących miesięcy: dopracowana mechanika rozgrywki, unikalni wrogowie, nowe łupy i bycie łotrzykiem sprawia, że ​​żadna gra nie będzie taka sama.

Zdobądź tani klucz Risk of Rain 2

jesienni faceci

Wśród tanich gier znajdziesz wyjątkową grę Battle Royale Fall Guys.

Fall Guys to idealna gra online, gdy potrzebujesz swobodnej zabawy z przyjaciółmi lub nieznajomymi. To jak Zamek Takeshiego, jeśli wiesz, co to jest, a jeśli nie, to nie ma znaczenia – Fall Guys to wyjątkowe podejście do Battle Royale.

Zdobądź tani klucz Fall Guys

The Walking Dead: Seria Telltale

Seria Walking Dead to fantastyczna gra, która znajduje się w kolekcji tanich gier.

Co z tego, serial telewizyjny The Walking Dead nie sprostał szumowi, jaki wywołał w pierwszych kilku sezonach. Być może pozostawiło to niesmak w twoich ustach, ale gry The Walking Dead firmy Telltale są tutaj, aby to naprawić. Kup wszystkie cztery sezony serialu taniej, to najlepsze wrażenia z The Walking Dead w formacie gier wideo.

Zdobądź tani klucz The Walking Dead: Telltale Series

Jeszcze więcej tanich gier!

Myślisz, że to wszystko? Nigdy nie zakładaj, że to wszystko. Przeglądaj całą kolekcję tanich gier. Obiecujemy, że znajdziesz coś fajnego!

Przeglądaj tutaj