Jeśli jeszcze tego nie rozgryzłeś, kochamy gry wideo! Ale nasza miłość nie kończy się tylko na ich graniu. Chcemy poznać szczegóły, zabawne fakty i wpływ gier na ludzi i świat! Istnieje wiele szalonych i trudnych do uwierzenia faktów na temat naszej ukochanej rozrywki, o których mogłeś nie wiedzieć.

Zainteresowany? Czytaj dalej.

Każdy jest graczem. Prawie

Pamiętasz, kiedy gry były uważane za niszę, a gracze byli wyśmiewani, nazywani niemowlętami lub mieszkańcami piwnic? No i kto się teraz śmieje? Prawie 3 miliardy ludzi kocha i gra w gry wideo! Biorąc pod uwagę, że całkowita populacja świata wynosi prawie 8 miliardów, a jeśli usuniemy z tego równania niemowlęta i osoby starsze (nie mówimy, że osoby starsze nie grają, *khemSkyrimGrandmakhem*, to prawie połowa planety. To szaleństwo!

Babcia Skyrima

Jeśli już wspomnieliśmy o Babci Skyrim, rzućmy na nią trochę uwagi. Shirley Curry, 86-letnia, znana również jako Babcia Skyrim, jest youtuberką i graczem, który lubi grać i transmitować, dobrze zgadłeś – Skyrim! Ma nawet pojawić się w The Elder Scrolls 6 jako NPC.

Aha, a jeśli jeszcze nie grałeś w Skyrim i chcesz kupić go taniej, śmiało!

Biegnij Mariolu, biegnij!

Wiesz, kim jest Mario i najprawdopodobniej słyszałeś o jego filmie aktorskim lub nawet go widziałeś. Nie, nie ten nowy z Chrisem Prattem, ale ten stary, dziwny i dziwaczny. Czy wiesz, że Tom Hanks walczył o zagranie w nim? Niestety, w tamtym czasie filmowcy obawiali się, że Tom nie będzie miał wystarczającej mocy gwiazdorskiej i kasowej, aby udźwignąć ten film. Nie tylko my jesteśmy ciekawi, jak by się to potoczyło, prawda?

Tetris w kosmosie

Co robisz w kosmosie w wolnym czasie? Zagraj oczywiście w Tetrisa! W 1993 roku rosyjski kosmonauta Aleksandr Serebrow jako pierwszy zagrał w grę wideo w kosmosie, kiedy zabrał swojego Game Boya na stację kosmiczną MIR.

Muszę ich wszystkich zastrzelić!

Według marketingu gry w Borderlands 2 jest 87 bazillionów dział. W rzeczywistości jest ich tylko ponad 17 milionów. Rozczarowujące, tak! Ale żarty na bok, to wciąż imponująca liczba! Grając w Borderlands, zawsze chodziło o następny łup. Nic dziwnego, że serial ma w sobie ten niewytłumaczalny urok. Cóż, czy wystrzeliłeś ze wszystkich 17 750 000 sztuk broni? Nigdy nie jest za późno.

Zdobądź taniej Borderlands 2 Steam Key.

Trollowane dusze

Każdy przedmiot w grach wideo ma swoje przeznaczenie, prawda? Cóż… Niekoniecznie. Tworząc postać w Dark Souls możesz rozpocząć grę z dodatkowymi przedmiotami, jednym z nich jest wisiorek. Ale jakie bonusy dodaje? Właściwie żadne. Wiedząc, że gracze uwielbiają docierać do sedna sprawy, programiści z FromSoftware postanowili trollować graczy, dodając przedmiot, który nie ma prawdziwego celu.

Jeśli jeszcze nie grałeś w Dark Souls, nadszedł czas, aby kupić grę taniej!

Dowiedziałeś się czegoś nowego? Nadchodzi więcej zabawnych faktów na temat gier wideo i gier. Czekać na dalsze informacje!