Ten weekend był ostatnią przeszkodą dla najlepszych League of Legends drużyny, aby osiągnąć swój ostateczny cel – szansę na rywalizację o prestiżowy Puchar Przywoływacza. Po prawie miesiącu rozgrywek w rozgrywkach pozostały tylko dwie drużyny. DAMWON Gaming – mistrzowie koreańskiego mistrzostw League of Legends (LCK) spotkają się z Suning – chińskimi reprezentantami, którzy zakwalifikowali się do Mistrzostw 2020 z LPL.

W ostatni weekend obie te drużyny musiały zmierzyć się ze swoimi półfinałowymi przeciwnikami i obie wygrały swoje mecze 3-1. DAMWON pokonał zachodnią nadzieję G2, podczas gdy Suning zemścił się za przegraną w LPL i wyrzucił Top Esports z zawodów. Jeśli chcesz zobaczyć, jak to wszystko poszło, koniecznie zapoznaj się z pełnymi grami poniżej.

DAMWON Gaming kontra G2 Esports:

Słońce a najlepsze e-sporty:

Finałowa seria zaplanowana jest na 31 października. Drużyny zagrają w serii do best-of-5 i spróbują udowodnić, że ich region jest najlepszy na świecie. Podczas gdy zespół LPL wygrał już League of Legends Worlds 2 razy z rzędu, koreańscy fani będą mieli nadzieję, że ich dominacja się skończy. Właściwie w całej historii League of Legends World Championship tylko jeden raz koreański zespół przegrał ostatnią serię – 8 lat temu…

Nie przegap tego! Zapowiada się prawdziwa rzeź…

Kod dostępu do zamieszek 10 USD LATAM

Cena £

10,49 €

Kup Teraz

Kod dostępu do zamieszek 25 USD STANY ZJEDNOCZONE

Cena £

30,16 €

Kup Teraz

Karta podarunkowa League of Legends — 2100 Riot Points — tylko serwer CHILE

Cena £

15,99 €

Kup Teraz

Karta podarunkowa League of Legends — 1375 Riot Points — tylko serwer CHILE

Cena £

10,99 €

Kup Teraz