Po udanej premierze Dauntless, darmowej wieloosobowej gry polegającej na polowaniu na potwory, fani tytułu z niecierpliwością czekali na wieści dotyczące nowej zawartości. Deweloperzy w końcu ujawnili swoją pierwszą dużą aktualizację zawartości, zatytułowaną Fortune & Glory.

Fortune & Glory ma ukazać się 16 lipca. Aktualizacja przyniesie nowe wyzwania w grze o nazwie Trails, dwie nowe przepustki Hunt Pass, nowy sklep w grze o nazwie Lady Luck’s Shop i będzie zawierał kilka nowych pirackich elementów wyposażenia.

Oprócz nowej zawartości i nagród, Dauntless doda również funkcję Wall of Champions, która będzie wyróżniać najlepszych pogromców solo i grupowo każdego tygodnia. Wersje próbne będą zmieniane raz na siedem dni. Oznacza to, że gracze będą mieli tylko 168 godzin na opanowanie Próby i zdominowanie tabeli liderów. Po zmianie Próby Ściana Bohaterów zostaje wyczyszczona.

Wskocz na oficjalnego Dauntless stronie internetowej jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o nowej aktualizacji. Gra jest dostępna na PC, PlayStation 4 i Xbox One.