Jeśli jeszcze nie słyszeliście, Bandai Namco przygotowuje się do wydania najnowszej gry. Scarlet Nexus to interesująca gra RPG akcji, która łączy zdolności psychiczne i technologię. Bandai Namco nazywa tę hybrydę grą „brain-punk”, która ma zostać wydana 25 czerwca. Jednak przed uruchomieniem Scarlet Nexus otrzyma bezpłatną wersję demonstracyjną, która zostanie wydana jeszcze w tym miesiącu.

Jeśli po raz pierwszy słyszysz o tej grze, sugerujemy zapoznanie się z materiałem z rozgrywki:

Tydzień temu Bandai Namco wypuściło również zapierającą dech w piersiach animację otwierającą, która doskonale oddaje nastrój gry. można śmiało powiedzieć, że fani anime nie powinni przegapić tego wydania:

Demo Scarlet Nexus będzie wydawane stopniowo. Jako pierwsi wypróbują ją posiadacze Xboksów, którzy będą mogli pobrać grę 21 maja. Fani PlayStation będą musieli poczekać dodatkowy tydzień i dostęp do wersji demonstracyjnej uzyskają 28 maja. Obecnie nie ma żadnych wiadomości na temat pecetowego demo, więc będziemy musieli poczekać i zobaczyć, czy wyjdzie na platformę.

Demo Scarlet Nexus powinno pomóc graczom zdecydować, czy chcą zobowiązać się do zakupu gry, czy też nie. Biorąc pod uwagę fakt, że do tego momentu gra była nieco owiana tajemnicą, pokazanie wszystkim jej najlepszych części może pomóc Bandai Namco w podkręceniu wydania.

Scarlet Nexus ukaże się na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X 25 czerwca. Jeśli już zdecydowałeś się wypróbować Scarlet Nexus, możesz zamówić grę w przedsprzedaży na Enebie i zaoszczędzić trochę pieniędzy!