Rocksteady Studios, deweloper za Batmana Arkhama games już od jakiegoś czasu zapowiada swoją następną grę. Wielu graczy spodziewało się usłyszeć jakieś wieści podczas E3 2018, ale Rocksteady Studios całkowicie pominęło program. Jednak nowe informacje mogą sugerować, że nowa gra studia może zostać wkrótce ujawniona.

Internetowi detektywi znaleźli sporo nowości oferty pracy na stronie Rocksteady Studios. Twórcy gier Batman Arkham poszukują nowego artysty promocyjnego, starszego badacza użytkowników i głównego grafika marki. Dodatkowo nowe opisy stanowisk wskazują, że osoby nowo zatrudnione w firmie mogą być odpowiedzialne za tworzenie materiałów promocyjnych. Może do nowej gry Rocksteady Studios?

Jeszcze przed ogłoszeniami o pracę krążyło wiele plotek dotyczących Rocksteady Studios i ich nowej gry. Jedna z teorii (przepraszam za kapelusz z folii aluminiowej) sugerowała, że ​​po udanej trylogii o Batmanie, Rocksteady tworzy nową grę o innym słynnym superbohaterze DC Universe – Supermanie. Nie wiemy jak wy, ale my bylibyśmy chętni na superszybkie latanie w rajstopach.

Jakakolwiek i kiedykolwiek będzie nowa gra, nie możemy być bardziej podekscytowani. Rok temu Rocksteady Studios drażniło się z tym, mówiąc, że fani „stracą rozum”. Miejmy nadzieję, że nie stracimy go przez spekulacje i wszechogarniające emocje przed oficjalną premierą nowej gry.