Ponieważ BlizzCon jest tuż za rogiem, mamy duże nadzieje ze strony Blizzarda. Napisaliśmy również całą listę czego można się spodziewać po BlizzConie 2019, a niektóre z nich już teraz przedstawiają się jako prawdziwe. W szczególności jedna rzecz najwyraźniej wyciekła z reklamy w Niemiecki magazyn Game Star.

W tym magazynie w twardej oprawie, który ukaże się 23 października, jest reklama nadchodzącej książki The Art of Diablo. Ta reklama przedstawia artbook z „ponad 500 grafikami z Diablo 1, Diablo 2, Diablo 3 i Diablo 4”. Jeśli spojrzysz na Amazon, książka o kawie jest częściowo napisana przez starszego pisarza Blizzarda, Roberta Brooksa.

Według wielu publikacji, prace nad Diablo 4 trwały od 2016 roku i było wiele spekulacji na temat oficjalnej zapowiedzi na BlizzConie 2018, niestety tak się nie stało. Jednak w tym roku, biorąc pod uwagę wszystkie kontrowersje wokół Blizzarda, wygląda na to, że wydanie Diablo 4 z pewnością będzie silnym światełkiem nadziei – jeśli ujawnione źródła mają rację (sprawdź poniższe posty na Twitterze), zdecydowanie nie możemy się doczekać Aktualności!

Z drugiej strony może to być zwykły błąd w tekście reklamy. Błędy i literówki się zdarzają i chociaż nie ma oficjalnego potwierdzenia, jedyne, co możemy zrobić, to trzymać kciuki, czekać na nadchodzący BlizzCon 2019, a może jeszcze raz przejść przez Diablo 3.