Nie wiemy jak wy, ale my od czasu do czasu lubimy obejrzeć dobry dokument. Jeszcze lepiej, jeśli jest to w jakiś sposób związane z grami. Jeśli jesteś podobny do nas, być może już przeczytałeś nasz zalecenia jakie filmy oglądać w przerwie od grania. Dzisiaj chcielibyśmy przedstawić wam „Playing Hard”, kolejny nagrany cud, który niedawno miał swoją premierę na Netflix.

„Playing Hard” to dokument z 2018 roku, który pokazuje kulisy Za honor rozwoju i oferuje bezprecedensowy dostęp do wysoce tajemniczego świata, znajdującego się za drzwiami jednego z największych artystów w branży. Dokument śledzi tworzenie gry przez 4 lata, ze wszystkimi wzlotami i upadkami, dramatami i innymi rzeczami.

Jeśli jesteś sceptycznie nastawiony do filmu, nie bądź. „Twarda gra” to nie tylko kolejna rzecz marketingowa mająca na celu przyciągnięcie większej liczby graczy. Film został stworzony przez niezależnego filmowca Jean-Simona Chartiera, który aby dokończyć film, musiał nawet skierować swój projekt do sądu, ponieważ Ubisoft postanowił odmówić mu dostępu do studia w połowie prac nad grą.

Podczas gdy film został wydany na DVD i Vimeo w 2018 roku, w ten piątek „Playing Hard” zadebiutował na najpopularniejszej na świecie platformie streamingowej Netflix, dając szansę większej liczbie osób na obejrzenie go. Nawet jeśli nie grasz w For Honor, nie powinieneś być sceptyczny. „Playing Hard” daje bardzo ciekawe spojrzenie na procesy rozwoju w studio AAA. Film nie stroni od przedstawiania problemów produkcyjnych, z którymi boryka się również wiele innych studiów.

Więcej o filmie można przeczytać na jego stronie oficjalna strona lub obejrzyj zwiastun poniżej: