Fortnite to Vibin i zamienia całą wyspę w wielką imprezę! To motyw przewodni nowego sezonu 3. The Reality Tree rozkwitło i nie tylko przypomina konkretną planetę z Avatara, ale także rozświetla wyspę imprezowym niebieskim i purpurowym neonem! Więc załóż imprezową czapkę, wydobądź dobre wibracje i skaczmy na kilka gąbczastych grzybów! Bilety sprzedawane są za V-dolce i mamy dla Ciebie specjalną ofertę!

Kliknij tutaj i zdobądź bilety wstępu i kostiumy imprezowe z tańszymi V-dolcami!

Impreza jest na żywo!

Festiwal Fortnite ma wiele nowych aktywności i łupów. Ulubione przez fanów Ballery powracają i mają nowe fajne funkcje, takie jak pływanie na wodzie lub jazda na rollercoasterze! Gracze nauczyli się także oswajać dzikie zwierzęta i dosiadać ich nie tylko na przejażdżkę, ale także do walki z nową i powracającą bronią. Co powiesz na wyścig na grzbiecie dzika lub wilka?

Fortnite Wibracje

Impreza leciała tak wysoko, a muzyka była tak głośna, że ​​nawet przyciągnęła uwagę Imperium. Tak, groźny Lord Sithów oraz najpopularniejszy i najbardziej rozpoznawalny złoczyńca w całej popkulturze dołącza do listy! Czy słyszysz dzwonek Marszu Cesarskiego? Nikt inny jak Darth Vader przybył do Fortnite, a ta nowa skórka jest tylko kilka V-dolców!

Doktor Jones jest również ciekaw, co dzieje się z tym nowym sezonem, a światowej sławy profesor archeologii noszący fedorę i wymachujący biczem jest gotowy do zbadania! Do Indie dołączają Evie, Snap, Adira Stormfarer, Malik i Sabina. Niektóre z nich mają w pełni konfigurowalne stroje, dzięki czemu będziesz zupełnie wyjątkowym uczestnikiem imprezy!

Skórki Fortnite na sezon 3

Wspomniane wcześniej Drzewo Rzeczywistości nie tylko wygląda wspaniale, ale także produkuje łupy. Zasadź Ziarno Rzeczywistości, aby wyhodować Sadzonkę Rzeczywistości, która zamieni się w lepsze łupy za każdym razem, gdy je upieczesz! Odchwaszczaj się, aż Sadzonki wyprodukują łupy z odmiany Mitycznej.

Jesteś w? Nie przegap okazji, aby dołączyć do Fortnite Summerfest taniej, ponieważ zapewniliśmy Ci specjalną ofertę za V-dolce! Kup osobne skórki lub całą przepustkę sezonową! Spotkajmy się na imprezie!

Kliknij tutaj aby dostać swój strój imprezowy z tańszymi V-dolcami!