Jeśli posiadasz urządzenie PlayStation VR, mamy dla Ciebie świetną wiadomość. Wczoraj Sony ogłosiło kilka nowych gier PS VR, które w najbliższej przyszłości pojawią się na PlayStation 4 i PlayStation 5. W sumie jest sześć nowych gier, w tym 16-letni klasyczny Doom 3, który zostanie ulepszony, aby lepiej pasował do obecnej generacji.

Oto zwiastun zapowiadający:

Według doniesień gracze będą mogli przejść Dooma 3 w całości. Wersja Doom 3 VR będzie zawierała podstawową wersję gry oraz oba dodatki, zatytułowane Resurrection of Evil i The Lost Mission. Twórcy powiedzieli, że fani mogą spodziewać się „nowych tekstur, shaderów i efektów dźwiękowych”. Ponadto twórcy dodali kilka dodatkowych funkcji, aby zwiększyć poczucie immersji – gracze będą mogli zaglądać za rogi, sprawdzać amunicję i zdrowie, spoglądając na nadgarstek itp.

Sony stwierdziło, że Doom 3 VR zostanie wydany 29 marca i powinien działać ze starymi urządzeniami PS VR, a także nowymi, które pojawią się na PlayStation 5 w przyszłym roku.

Jednak Doom 3 nie był jedyną grą VR, która otrzymała nowy zwiastun. Sony udostępniło także zwiastuny After the Fall (gra VR, która miała ukazać się w zeszłym roku), I Expect You To Die 2 (kontynuacja bardzo popularnej gry typu escape room), Fracked, Song in the Smoke oraz Zenith: Ostatnie miasto. Wszystkie te gry wyglądają bardzo obiecująco, więc jeśli jesteś zainteresowany, koniecznie obejrzyj najnowsze zwiastuny poniżej.

Po upadku

Spodziewam się, że umrzesz 2

Frezowany

Piosenka w dymie

Zenith: ostatnie miasto

Wygląda na to, że rok 2021 będzie wielkim rokiem dla PlayStation VR i mamy nadzieję, że w przyszłości otrzymamy jeszcze więcej nowych zapowiedzi. Czas zrobić trochę zapasów Karty upominkowe PlayStation i przygotuj się na przyszłość!