Electronic Arts opublikowało niedawno swoje najnowsze dzieło raport finansowy który zawiera sporo danych o zarobkach i szacunki na nadchodzący rok. Jednak raport zawiera również dwa jeszcze oficjalnie niezapowiedziane tytuły rozszerzające franczyzy Need for Speed ​​i Plants vs. Zombies.

Według raportu, zupełnie nowe gry Need for Speed ​​i Plants vs. Zombies powinny zostać wydane w trzecim kwartale wraz ze Star Wars Jedi: Fallen Order. Najnowsza jest zaplanowana na 15 listopada, więc możemy spodziewać się, że pozostałe dwie gry będą ukierunkowane na nadchodzący okres świąteczny. Raport ujawnia również, że te gry zostaną wydane zarówno na konsole, jak i komputery PC.

Ponadto raport wyszczególnia również niektóre wcześniejsze wydania EA, które pojawią się w drugim kwartale. Lista obejmuje FIFA 20, Madden NFL 20, NBA Live 20, NHL 20 i Sea of ​​​​Solitude. Oczekuje się, że FIFA, Madden i Sea of ​​Solitude zostaną wydane na PC i konsole, NBA Live 20 i NHL 20 nie będą dostępne na PC.

Na razie musimy tylko trochę poczekać. Jesteśmy pewni, że EA rzuci więcej światła na nowe Need for Speed, a także nowe Plants vs. Zombies z ich nadchodzącymi tytułami na dorocznej konferencji EA Play podczas targów E3 2019.