Kwiecień dobiega końca i nadszedł czas, aby przyjrzeć się najlepszym i najpopularniejszym grom. Co zajmowało graczy przez cały kwiecień? W co nasza społeczność grała najczęściej?

Może przegapiłeś jakąś grę lub nie byłeś zdecydowany na zdobycie konkretnej? Jeśli ufasz innym graczom, przyjrzyjmy się grom, w które grali najczęściej.

Oto najlepsze gry kwietnia!

Krainy cudów Tiny Tiny

Co zyskujesz, krzyżując z Dungeons & Dragons Kresy? Tak, szybka rzeź i absurdalnie zabawna strzelanka z szalonymi czworonożnymi rekinami, jednorożcami, smokami i wszystkim innym, co wymyśli wyobraźnia Tiny Tiny Mistrza Gry!

Kup klucz Tiny Tina’s Wonderlands taniej

PlayerUnknown’s Battlegrounds

PUBG

Ha, myślałeś, że PUBG nie żyje? Pomyśl jeszcze raz! Dziadek Battle Royale wciąż ma się dobrze, a gracze nie mogą się nim nacieszyć. Podczas gdy jego główny rywal Fortnite przypomina kreskówkę, gracze, którzy chcą bardziej realistycznych wrażeń, grają w PUBG!

Zanurz się w PUBG Mobile z tańszą Unknown Cash

Mario Kart 8 Deluxe – DLC Booster Course Pass

mario-kart-deluxe

Podczas gdy Mario Kart 9 wciąż nie jest na horyzoncie, Nintendo przygotowało coś fajnego dla kierowców Mario Kart, aby ułatwić to oczekiwanie – 48 zremasterowanych torów w całej historii serii Mario Kart, a gracze to uwielbiają!

Mario Kart 8 Deluxe – Booster Course Pass DLC taniej

Pierścień Eldenów

stary pierścień

Elden Ring nie traci popularności! Dlaczego miałoby to być, gra jest fantastyczna! Jak dotąd Elden Ring JEST najlepszą grą stworzoną przez FromSoftware, a gracze nie mają jej dość. Gra każdego dnia przyciąga nowych graczy, a ponieważ jest to otwarty świat, nowi gracze chętnie wypróbowują słynną trudność Gry FromSoftware.

Kup klucz Elden Ring taniej

Minecraft

Minecraft

Poważnie, czy musimy znowu rozmawiać o Minecrafcie? Gra nigdy nie traci na popularności tylko dlatego, że Minecraft oznacza wolność. To fantastyczne rozwiązanie dla kreatywnych graczy, którzy chcą wyrazić siebie w grach wideo.

Zdobądź klucz Minecraft Java Edition taniej

LEGO Star Wars: Saga Skywalkerów

boba-fett

Gry LEGO robić to, czego inni deweloperzy nie zrobią, tj. pozwala fanom cieszyć się ulubionymi franczyzami w formie gier wideo. Harry Potter, Avengers, Indiana Jones, Piraci z Karaibów, a teraz – cała Saga Skywalkerów! Wszystkie dziewięć filmów Star Wars w jednym pakiecie z setkami postaci do odblokowania i trzema trylogiami do rozegrania. To jest najlepsze doświadczenie Gwiezdnych Wojen. I jest zbudowany z klocków LEGO.

Zdobądź klucz LEGO Star Wars: The Skywalker Saga taniej

Hej, to nie wszystko. Znajdź jeszcze więcej gier, w które grali Twoi koledzy w kwietniu. Nie mogą się mylić co do tego, co jest najlepsze, prawda?

Kliknij tutaj aby poznać najlepsze gry kwietnia i znaleźć grę, w którą możesz zagrać!