Kwiecień już za nami, więc pora sprawdzić, które gry cieszyły się największą popularnością w ostatnim miesiącu. Jak zawsze przygotowaliśmy listę najlepiej sprzedających się gier Eneby, aby dowiedzieć się, w co nasza społeczność uwielbia grać. Oto pełna TOP 10:

1- Anno 1800

2 – Tom Clancy’s The Division 2

3 – Grand Theft Auto V

4 – Sekiro: Cienie umierają dwa razy

5 – World of Warcraft: Shadowlands

6 – Pole bitwy 5

7 – Menedżer piłkarski 2019

8 – Na zewnątrz

9 – Metro Exodus

10 – Mortal Kombat 11

To bardzo miłe widzieć najnowsze kwietniowe gry, które trafiły na naszą listę. Tak naprawdę większość tytułów z naszej listy TOP 10 ukazała się w marcu lub kwietniu. Tylko połowa wpisów ukazała się nieco wcześniej, są to między innymi Grand Theft Auto V, World of Warcraft: Battle for Azeroth, Battlefield 5, Football Manager czy Metro Exodus.

W zeszłym miesiącu przewidywaliśmy, że Outward, Farming Simulator 19, Forza Horizon 4, Metro Exodus i DiRT Rally 2.0 przebiją się do naszego TOP 10, ale udało nam się odgadnąć tylko dwie z nich.

Tym razem nie będziemy przepowiadać przyszłości, ponieważ na liście gier, które pozostają w tyle za TOP 10, nie ma nowych tytułów. Zamiast tego mamy nadzieję, że najnowsze premiery z całego maja trafią do naszego kolejnego TOP 10. Maj jest pełen niesamowitych tytułów startowych, w tym tak wyczekiwanych gier jak Dywizja Stali 2, Wściekłość 2oraz Total War: Three Kingdoms.

Musimy tylko poczekać i zobaczyć…