Nie wszyscy są zadowoleni z ogłoszenia rozdziału 2 Fortnite. Epic Games tworzy tę listę. Firma nie cieszy się, że jeden z testerów gier, Ronald Sykes, ujawnił informacje o przyszłości Fortnite przed wydaniem rozdziału 2. Facet ma teraz pozew przeciwko niemu.

Jeśli przegapiłeś całe zamieszanie w Internecie wokół zakończenia sezonu 10 Fortnite, koniecznie sprawdź nasz wpis na blogu dotyczący tego tematu. Jednak scenariusz końcowy wraz z nadchodzącymi zmianami w grze zostały wcześniej zepsute przez Twittera Ronalda pod koniec września, w tym obraz mapy i potwierdzenie pływania łódką i pływania w Fortnite Rozdział 2.

Epic Games przedstawiło pozew, w którym stwierdzono, że Ronald Sykes naruszył umowę NDA:

„Epic pozywa Sykesa, ponieważ złamał swoje zobowiązanie umowne do zachowania tajemnic Epic dotyczących nadchodzącego sezonu Fortnite, popularnej gry wideo firmy Epic. Informacja jest walutą. Sykes wykorzystał to, czego nauczył się jako tester User Experience w firmie Epic. Zrobił to kosztem Epic i tych członków społeczności Fortnite, którzy z niecierpliwością czekali na nowy sezon Fortnite tylko po to, by niektóre z planowanych niespodzianek Epic zostały zepsute przez przecieki Sykesa.

Jeśli jesteś zainteresowany przeczytaniem całego pozwu, możesz znaleźć kopię cały dokument tutaj.

Wygląda na to, że ktoś ma duże kłopoty, bo nie potrafi trzymać języka za zębami. Warto również wspomnieć, że nie jest to pierwszy raz, kiedy Epic pozywa kogoś za ujawnienie wiadomości. Trudno sobie wyobrazić, jak zostałby przyjęty koniec sezonu 10 bez wcześniejszych przecieków, więc Epic Games ma rację w swoim twierdzeniu.

Koniecznie sprawdź nasze Kolekcja skórek do Fortnite!