Wygląda na to, że Epic Games poszerza swój zasięg i wprowadziło kolejne studio do tworzenia gier. Firma ogłosiła nowy nabytek i poinformowała, że ​​do rodziny Epic Games dołączy Tonic Games Group, w skład której wchodzi Mediatonic, czyli studio znane z gry Fall Guys: Ultimate Knockout.

Na swojej stronie internetowej przedstawiciele Mediatonic powiedzieli, że ta umowa im pomoże „aby przyspieszyć plany ulepszenia gry i udostępnić Fall Guys jak największej liczbie graczy, jednocześnie kontynuując wspieranie społeczności”.

Istnieje również specjalna sekcja FAQ, w której programiści poruszyli wiele pytań zadanych przez społeczność w związku z wiadomościami o przejęciu:

Na razie Fall Guys: Ultimate Knockout przygotowuje się do premiery na platformach Xbox i Nintendo Switch. Gra ma również zadebiutować na urządzeniach mobilnych w Chinach jeszcze w tym roku. Nie ma jednak żadnych wieści o mobilnym Fall Guys w USA ani w Europie. Kto wie, może Epic Games pomoże Mediatonic przyspieszyć harmonogram rozwoju i wydawania. Liczymy na to!

Kolejnym punktem spekulacji jest potencjalne przejście Fall Guys na model free-to-play, idąc śladami takich gier jak Fortnite czy Rocket League. Podczas gdy oficjalne FAQ stwierdza, że ​​istnieje „W tej chwili nie ma nic do ogłoszenia!“, jesteśmy prawie pewni, że pomysł wisi w powietrzu i