Rok 2020 dobiega końca. Jednak granie nigdy się nie kończy, więc chcielibyśmy zakończyć nasz rok w ten sam sposób, w jaki udało nam się zachować zdrowie psychiczne w tych niepewnych czasach – grając w świetne gry!

Dla ostatnia wyprzedaż Eneby w 2020 roku, przygotowaliśmy listę najlepszych ofert gier. Na naszej liście niesamowitych ofert uwzględniliśmy niektóre z twoich ulubionych gier, a także kilka nowych wydań, abyś mógł zakończyć rok z hukiem.

Nasza epicka świąteczna wyprzedaż potrwa od dziś do 1 stycznia, więc jeśli szukasz prezentu na ostatnią chwilę dla swojego przyjaciela (lub dla siebie), koniecznie zajrzyj na naszą stronę. Oto kilka najważniejszych informacji:

Cyberpunka 2077

Przygotuj się na wizytę w mieście, w którym cybernetyczne modyfikacje ciała są normą, sztuczna inteligencja jest superzaawansowana, a dominacja megakorporacji jest mocno zakorzeniona. Nie zwlekaj zbyt długo – nasze oferty świąteczne na Cyberpunk 2077 są ograniczone!

FIFA 21

Jeśli czujesz ogromną pasję do piłki nożnej, nie możesz przegapić naszej specjalnej świątecznej oferty na grę FIFA 21. Gra będzie oferować różne tryby, takie jak Volta, tryb kariery i profesjonalne kluby, i pozwoli ci wybrać sposób, w jaki chcesz grać. Chce grać. Koniecznie sprawdź naszą specjalną wakacyjną cenę!

Assassin’s Creed Valhalla

Assassin’s Creed Valhalla stała się najlepszą premierą legendarnej serii, a jej wyniki w recenzjach szybko doganiają najlepsze gry RPG akcji wydane w ciągu tej dekady. A znasz to powiedzenie – lepiej przeżyć to raz, niż słyszeć o tym kilkanaście razy. Okazuje się, że właśnie z tej okazji mamy świetną cenę za tytuł.

Jeszcze bardziej epickie oferty na wyciągnięcie ręki!

Te świąteczne oferty to tylko wierzchołek góry lodowej. Na naszym strona sprzedażymożesz także znaleźć niesamowite ceny ulubionych gier fanów, takich jak GTA V, Minecraft, Wiedźmin 3: Dziki Gon, Niebo niczyje, i inni. Dodaliśmy również wiele nowych gier – Menedżer piłkarski 2021, Call of Duty: Black Ops Zimna wojna, Fall Guys: ostateczny nokaut – żeby wymienić tylko kilka.

Z rabatami do 90% jesteśmy pewni, że znajdziesz coś, co będzie odpowiadać Twoim potrzebom! Miłej gry, ludzie