Jak być może już wiesz, FIFA 22 jest jedną z bezpłatnych gier PS Plus w maju i możesz ją pobrać zarówno na PlayStation 4, jak i PlayStation 5. Być może już to zrobiłeś, a teraz cieszysz się następną generacją gier grać w piłkę nożną ze znajomymi, rozgrywać mecze online, a nawet zarządzać wymarzoną drużyną w FIFA Ultimate Team. Ale długoletni gracze FUT wiedzą, że otwieranie pakietów kart FIFA i zdobywanie najlepszych graczy wymaga waluty w grze, znanej również jako FIFA Points.

Podczas gdy sama gra FIFA jest bezpłatna z subskrypcją PS Plus, waluta nie. Ale jeśli chcesz zdobyć punkty taniej i zaoszczędzić trochę pieniędzy, oto sposób na zdobycie tanich punktów FIFA Points na PlayStation.

Jak zdobyć tanie FIFA Points na PlayStation?

Istnieją dwa sposoby oszczędzania na walucie FIFA:

  • Możesz kupić pakiety FIFA 22 Points bezpośrednio w naszym sklepie (mamy opcje dla różnych regionów)
  • Kupuj FIFA Points, płacąc mniej za karty podarunkowe PSN, wymieniając je na PlayStation i kupując walutę FIFA w PSN Store.

Bez względu na to, w jaki sposób wolisz zdobywać walutę FIFA w grze, efekt końcowy jest taki sam – płacisz mniej.

Kliknij tutaj aby odwiedzić specjalną kolekcję, w której znajdziesz zarówno punkty FIFA Points, jak i karty podarunkowe PSN w jednym miejscu dla różnych regionów PSN. Punkty są opłacalne zarówno na PS4, jak i PS5.

Ważna uwaga: Listy produktów mogą się różnić w zależności od wybranego regionu.

Jeśli nie masz jeszcze darmowej gry FIFA, a chcesz to zrobić, wciąż możesz zgarnąć FIFA 22 za darmo dzięki członkostwu PS Plus do czerwca. Nie subskrybujesz jeszcze PS Plus? Ty też możesz to zrobić taniej! A jeśli martwisz się o nowe plany abonamentowe Sony, nie rób tego! Twoje obecne członkostwo PS Plus zostanie automatycznie przeniesione do nowego planu, gdy zostanie on uruchomiony w czerwcu.