30 września nowa i ostatnia gra FIFA opracowana przez Electronic Arts trafi na półki sklepów fizycznych i cyfrowych. Chociaż EA mogło odmówić zakupu rozszerzonej licencji na nazwę FIFA, w żaden sposób nie przestaje przeznaczać środków na opracowanie najlepszego do tej pory symulatora piłki nożnej. Czy będzie to najlepsza gra FIFA? Jest tylko jeden sposób, aby się przekonać.

Zamów grę FIFA 23 w przedsprzedaży już teraz!

Graj wcześniej i zyskaj dodatkowe korzyści

Kylian Mbappe FIFA 23

Osoby, które zamówią grę FIFA 23 Ultimate Edition w przedsprzedaży, otrzymają możliwość zapoznania się z grą kilka dni wcześniej. Ponadto w przedsprzedaży dostępne są dodatkowe bonusy, które z pewnością poprawią Twoje wrażenia z gry FIFA Ultimate Team. Fani piłki nożnej będą mogli wykorzystać okładkę i gwiazdę PSG Kylian Mbappe jako przedmiot wypożyczenia na pięć meczów. Otrzymasz również losowego, niewymienialnego gracza, którego możesz dodać do swojego składu FUT, a także wychowankę talentu w trybie kariery, który ma cały potencjał, aby stać się prawdziwą supergwiazdą. Premie będą się różnić w zależności od wersji gry FIFA 23, którą zamówisz w przedsprzedaży. Na przykład wersja Ultimate Edition zapewni dodatkowe punkty FUT, które z pewnością przydadzą się podczas szkicowania. Pamiętaj, że niektóre premie za zamówienia w przedsprzedaży są dostępne tylko do 22 sierpnia, więc jeśli chcesz, pospiesz się!

Czy HyperMotion2 może stworzyć najlepszą grę FIFA?

Każdego roku my, gracze, wydajemy się być niezadowoleni z ulepszeń, a raczej braku ulepszeń w grach FIFA, które wdrażają twórcy. Prawdę mówiąc zmiany mogą wydawać się niewielkie, ale mają ogromny wpływ na wiele aspektów gry. W zeszłym roku FIFA przeskoczyła na konsole nowej generacji dzięki nowym technologiom HyperMotion i Machine Learning, które poprawiły ruch i sztuczną inteligencję. Kontynuując rozwój tej technologii dzięki HyperMotion2, programiści obiecują bardziej płynny i responsywny ruch. Będziesz mógł w razie potrzeby anulować drybling i zmienić kierunek, tworząc nowe możliwości i taktykę. Kolejne odświeżenie animacji na papierze wydaje się niepotrzebne, ale w praktyce zmienia całe podejście do rozgrywki.

Kluby cross-play i kobiece

Cross-play to funkcja, o którą błagają fani FIFA, a EA próbowało ją już wdrożyć w niektórych trybach gry podczas cyklu FIFA 22. W tym roku to oficjalne i będziesz mógł rywalizować ze znajomymi na PC, Playstation i Xbox we wszystkich trybach gry 1 na 1.

Kluby damskie FIFA 23

Cross-play to nie jedyny ogromny krok dla FIFA. Po raz pierwszy w historii gier piłkarskich kobiece kluby piłkarskie znalazły się w centrum uwagi! EA wprowadza The FA Women’s Super League i francuską Division 1 Féminine do FIFA 23. Twierdzą również, że w przyszłości zostanie dodanych więcej lig. Ponadto w grze pojawi się także tryb FIFA Women’s World Cup. A mówiąc o Pucharze Świata…

Mistrzostwa Świata FIFA w Katarze

Tak, FIFA 23 zawiera nadchodzące Mistrzostwa Świata, w których będziesz mógł grać jako ulubiona drużyna narodowa. To fantastyczna wiadomość, ponieważ zawsze mamy ochotę włączyć FIFA po zakończeniu meczów Mistrzostw Świata. A na wypadek, gdyby Twoja ulubiona drużyna nie wygrała, zawsze możesz się zemścić w FIFA. Wiemy, że będziemy.

Zamów grę FIFA 23 . w przedsprzedaży, zdobądź dodatkowe bonusy i zagraj w grę wcześniej. Kupuj bezpośrednio na komputerze za niższą cenę lub zaoszczędź garść pieniędzy dzięki PlayStation oraz Xbox karty podarunkowe. Rozpoczęcie rozpoczyna się pod koniec września.

FIFA 23 (PC) Klucz Origin GLOBALNY

Cena £

54,25 €

Kup Teraz

Karta sieciowa PlayStation 75 USD (USA) Klucz PSN STANY ZJEDNOCZONE

Cena £

67,99 €

Kup Teraz

Karta podarunkowa Xbox Live 75 EUR Klucz Xbox Live EUROPA

Cena £

68,00 €

Kup Teraz