Fortnite Battle Royale v23.40: Zdobądź wysokie noty w Fortnite Most Wanted

Syndykat „Z zimną krwią” przejął kontrolę nad wyspą, zamykając nową egzotyczną broń w pilnie strzeżonych skarbcach. Wyrusz na ostateczny napad, weź tę broń dla siebie i stań się najbardziej znaną drużyną podczas Fortnite najbardziej poszukiwany.

Jako jeden z najbardziej poszukiwanych na wyspie wykonuj misje najbardziej poszukiwanych, aby podnieść swój poziom Hańba i zbieraj nagrody w grze, w tym Strój złotokrwistego asa. Fortnite Most Wanted trwa do 28 lutego 2023 r., godz. 2:00 czasu polskiego — wykonuj napad, gdy broń jest gotowa.

Nowe egzotyczne bronie

Cold Blooded zapieczętował imponującą broń, ale lokalizacja broni nie jest tajemnicą. Napad na nich Krypty z zimną krwiądostępne z Karty dostępu do skarbca spadł z pokonanego Szefowie z zimną krwią. Pokonanie tych Bossów nie zakończy jednak twojego oporu, ponieważ wciąż będą oddani członkowie z zimną krwią strzegący krypt. Po pokonaniu wszystkich zimnokrwistych na swojej drodze, weź Egzotyki gotowe do ekstrakcji:

Heisted Breacher Shotgun

Fortnite Heisted Breacher Shotgun
Wystrzel się z impasu! Ta egzotyczna strzelba jest idealna do niszczenia ścian i osłon.

Heisted Wybuchowy karabin szturmowy

Fortnite Heisted Wybuchowy karabin szturmowy
Celuj w przyrządy celownicze, aby uzyskać rozpalone do czerwoności uderzenie — ten egzotyczny karabin szturmowy wystrzeliwuje wybuchowe pociski.

Heisted Accelerant Shotgun

Fortnite Heisted Accelerant Shotgun
Praktyka czyni mistrza. Szybkość poruszania się i szybkostrzelność tej egzotycznej strzelby wzrasta, gdy zadajesz obrażenia wrogom.

Heisted Run 'N’ Gun SMG

Fortnite Heisted Run 'N' Gun SMG
Usiłować zbiec! Ten egzotyczny pistolet maszynowy nasyca cię uderzeniem, a następnie sam się przeładowuje, gdy biegniesz.

Napad pistoletu maszynowego Blink Mag

Pistolet maszynowy Fortnite Heisted Blink Mag
Będą mrugać i będą za tobą tęsknić. Ten egzotyczny pistolet maszynowy tymczasowo daje ci zdolność Zero Point Dash po przeładowaniu.

Włamywanie się do skarbców to nie jedyny sposób na zdobycie tej egzotycznej broni, ale jest to zdecydowanie najbardziej zbrodniczy sposób.

Powrót do napadu

Fortnite Most Wanted Unvaulted Weapons

Wracając do Battle Royale podczas Fortnite Most Wanted, wykonaj ruch w celu zdobycia powracającej broni:

 • Ręczna Armata
 • Podwójne pistolety
 • Ciężki snajper
 • Hop-rockowe duety
 • Pistolet z tłumikiem
 • Wybuchowy karabin snajperski

Notatka: Motorówki, łuki i modyfikacje rzeczywistości związane z łukami zostaną wyłączone z Battle Royale/Zero Build na czas trwania Fortnite Most Wanted.

Rzeczy nagrzewają się bardziej

Myślałeś, że możesz popełnić przestępstwo bez zyskania rozgłosu? W Fortnite Most Wanted otwieranie skarbców i eliminowanie przeciwników podniesie twoje umiejętności „Ciepło” Poziom w meczu — można go śledzić za pomocą ikon płomieni na HUD. Kiedy masz dowolną ilość ciepła, członkowie zimnokrwistych staną się bardziej wrogo nastawieni, staniesz się widoczny dla innych graczy na minimapie i będziesz bardziej widoczny dla innych graczy w otoczeniu. Bycie znanym niekoniecznie jest negatywne. W rzeczywistości możesz chcieć podnieść swój poziom gorączki, ponieważ każdy poziom gorączki wiąże się z korzyściami:

 • – Wyeliminowani przeciwnicy upuszczają więcej pasków.
 • — Twoja prędkość poruszania się wzrasta o 15%, a poza walką zregenerujesz do 100 punktów zdrowia.
 • — Twoja prędkość poruszania się wzrasta o 20%, a poza walką zregenerujesz do 100 pkt. zdrowia i 50 pkt. tarczy.
 • —- Twoja prędkość poruszania się wzrasta o 25%, a poza walką zregenerujesz do 100 punktów zdrowia i 100 tarcz. Skorzystaj z tych korzyści, aby Twój napad przebiegł bez żadnych problemów.

Ruszaj z nowymi ulepszeniami rzeczywistości

Zrobienie kaprysu to nie bułka z masłem, więc warto skorzystać z ulepszeń rzeczywistości, które zadebiutowały w wersji 23.40. (Nie wymaga odblokowania!)

Torba Egzotyczna

Modyfikacja rzeczywistości Fortnite Egzotyczna torba
Otrzymaj losową egzotyczną broń Heisted. (To ulepszenie rzeczywistości będzie dostępne aż do przestoju w wersji 23.50.)

Nadwyżka snajpera

Modyfikacja rzeczywistości Fortnite Sniper Surplus
Twoje karabiny snajperskie będą miały 1 dodatkową amunicję w magazynku. (To ulepszenie rzeczywistości będzie dostępne aż do przestoju w wersji 23.50.)

Klucznik

Rozszerzenie rzeczywistości Fortnite Keymaster
Przyznaje dwa Klucze do otwierania Holo-Skrzyń. (Wskazówka: podczas Fortnite Most Wanted egzotyczne holo-skrzynie zawierają napadnięty egzotyk!)

Ostatnie strzały

Ostatnie strzały w Fortnite
Ostatnie dwa naboje z magazynków twoich pistoletów zadają dodatkowe obrażenia.

Przestępczość się opłaca

Fortnite najbardziej poszukiwane przedmioty

Każda załoga może zdobyć dużą wypłatę – ale niewielu staje się niesławnych. Zakończenie Najbardziej poszukiwane misje podniesie twoją „niesławę”, co odblokuje nagrody w grze, takie jak Bling z powrotem do przechowywania gotówki, Kilof Strażnika Kryptyi Strój złotokrwistego asa. Śledź swoją niesławę i pozostałe nagrody, przechodząc do zakładki logo zimnokrwistego w lobby. (Wszystkie nagrody Fortnite Most Wanted można zdobyć bez zakupu.)

Strona Fortnite Most Wanted

Najbardziej poszukiwane misje są podzielone na pięć zestawów, które będą stopniowo udostępniane: „Wywiad i zwiad”, „Głośna akcja”, „Cisza”, „Włamywanie się do skarbca” i „Czysta ucieczka”. Ukończenie większości zadań w jednym zestawie odblokuje następny zestaw, a także Medalion z zimną krwią. Zbierz wszystkie pięć medalionów zimnokrwistych, aby odblokować postęp Bling z solidną czaszką. Po odblokowaniu ewoluuj plecak, wypełniając jego Misje Solid Skull. Te zadania, które można ukończyć do końca 4. sezonu 1. rozdziału, pozwolą ci zebrać elimy.

Plecak Fortnite z solidną czaszką

Zapewnij sobie miejsce na liście najbardziej poszukiwanych

Brać udział w Wyzwanie „Najbardziej poszukiwani liderzy”. za możliwość zdobycia jeszcze większej nagrody. Jak wspinać się w rankingach? Otwórz jak najwięcej Krypt z zimną krwią, jak tylko możesz, po uruchomieniu tabel liderów! Dowiedz się więcej o wyzwaniu Most Wanted Leaderboards Challenge — i nagrodach, które możesz zdobyć — z oficjalnego regulaminu wyzwania Most Wanted Leaderboards Challenge. Witryna Most Wanted Leaderboards Challenge zostanie uruchomiona 16 lutego ET.

Fortnite Most Wanted Pozycje w rankingach
Wszystkie nagrody w grze, które można zdobyć w wyzwaniu Most Wanted Leaderboards: emotikon GG Flamed, spray Live to Ride, malowanie Retro Rivals i ekran ładowania Clean Getaway.

Więcej w wersji 23.40: Przedstawiamy NA-Central Server Region

Dziś z radością uruchamiamy Fortnite NA-Central region serwera („region kojarzenia”). Cieszymy się, że możemy zapewnić mniejsze opóźnienia dla wielu graczy mieszkających w Meksyku i środkowych Stanach Zjednoczonych! Aby uzyskać więcej informacji na temat tego nowego regionu serwerów, sprawdź nasz wpis na blogu NA-Central Server Region.

Aktualizacja identyfikatorów sprzętu

Począwszy od aktualizacji 23.40, gracze używający narzędzi, które ukrywają lub zmieniają identyfikatory sprzętowe ich urządzeń, mogą otrzymać ostrzeżenie w grze i zostać usunięci z meczu. Nieusunięcie tych zmian sprzętowych lub dodatkowe próby obejścia tych ograniczeń mogą skutkować działaniami na koncie, włącznie z trwałym zablokowaniem Fortnite. Więcej informacji można znaleźć na stronie fn.gg/HardwareIdentifiers. Będziemy nadal oceniać narzędzia zmieniające identyfikatory sprzętu komputerowego, które pozwalają uniknąć lub mają na celu uniknięcie blokady sprzętu, co jest niedozwolone.

Konkurencyjne notatki

 • FNCS Major 1 nadal odbywa się w wersji 23.40! Sprawdź kartę Rywalizuj w grze, aby uzyskać więcej informacji.
 • Fortnite Most Wanted Heisted Egzotyczne bronie, powracające bronie i Heat nie są zawarte w konkurencyjnych playlistach.
 • Egzotyczna torba i modyfikacje rzeczywistości z nadmiaru snajpera nie są zawarte w konkurencyjnych playlistach.

Główne poprawki błędów

 • Naprawiono błąd, który powodował, że wyłączaliśmy ulepszenie rzeczywistości Shadow Striker. To ulepszenie rzeczywistości jest teraz ponownie włączone.
Menu