W naszym poprzedni wpis na blogu, rozmawialiśmy o tym, że Epic Games ujawniło, że główną gwiazdą wydarzenia Rift Tour w Fortnite jest nikt inny jak Ariana Grande i wspomnieliśmy, że twórcy planują wypuścić skórkę gwiazdy popu w tym tygodniu. Cóż, mamy więcej wiadomości, które pomogą Ci dobrze spędzić dzień.

Od dziś od 17:00 PT / 20:00 ET możesz kupić skórkę Ariany Grande bezpośrednio w sklepie z przedmiotami Fortnite i przygotować się na Rift Tour w ten piątek, 6 sierpnia o 15:00 PT / 18:00 ET. A teraz przejdźmy do najbardziej palącego pytania: co zawiera skórka Ariany Grande? Oto lista przedmiotów:

  • Strój Ariany Grande z wariantem Rift Goddess Ariana
  • Plecak Piggy Smallz
  • Emotka Pływający Rożek
  • Słodzik Sailshards Glider
  • Kilof Smasher 7 Rings z wariantem Gem Striker

Każdy element został wybrany celowo. Na przykład Smasher 7 Rings reprezentuje jedną z piosenek Grande, a świnka gwiazdy pojawia się w Fortnite jako jej zaufany towarzysz Piggy Smallz.

Jak zdobyć skórkę Ariany Grande?

Chociaż istnieje wiele bezpłatnych kosmetyków, które gracze Fortnite mogą odebrać w ramach wydarzenia Rift Tour, Ariana Grande nie należy do kategorii darmowych gadżetów. Według Epic Games cena skórki Ariany Grande jest zbliżona do ceny Travisa Scotta – 1500 V-dolców. Nie siedźcie jednak zbyt długo bezczynnie, ponieważ skórka będzie dostępna od dziś, aż do końca Rift Tour 8 sierpnia.

Na razie wiemy, że gracze, którzy wezmą udział w wydarzeniu Rift Tour, będą mogli odebrać kilka darmowych elementów kosmetycznych, w tym parasol Rift Tour, spray-sterpiece Rift, emotikon Cloudy Kitty i ekran ładowania kosmicznych przytulanek. To nawet nie wszystkie! Podczas trzydniowego wydarzenia będą też wyzwania do wykonania, aby zdobyć dodatkowe gadżety. I oczywiście członkowie Fortnite Crew Pack otrzymują jeszcze kilka gratisów za samą grę.

Zaopatrz się w V-dolce za tę ekskluzywną skórkę taniej Karty podarunkowe z V-dolcamia jeśli szukasz czegoś innego do odświeżenia swojej szafki Fortnite, to nasza Kolekcja skórek Fortnite jest do Twojej dyspozycji.