Od Software, za którym stoi studio Mroczne dusze series i Bloodborne, w 2018 roku drażnili się ze swoją nową grą Sekiro: Cienie umierają dwa razy który powinien ukazać się w nadchodzącym marcu. Jednak podczas wywiadu z japońskim serwisem z wiadomościami o grach 4gracz (przetłumaczone na język angielski przez Gematsu), szef studia Hidetaka Miyazaki powiedział, że From Sofware pracuje obecnie nad dwoma jeszcze niezapowiedzianymi projektami.

Hidetaka Miyazaki ujawnił, że nowe gry będą utrzymane w podobnym stylu, co poprzednie prace From Software, jednak nie ujawniono żadnych konkretnych szczegółów. Hidetaka powiedział, że fani powinni uzbroić się w cierpliwość i śledzić nowości firmy w nadchodzącym roku lub dwóch.

Fani From Software szybko zaczęli spekulować. Czy może to być kolejna odsłona serii Dark Souls? Może to długo wyczekiwany Bloodborne 2? Prawda jest taka, że ​​nikt nie wie na pewno. Może to być kolejne nowe IP dedykowane niezliczonej liczbie fanów From Software szukających prawdziwego wyzwania. Musimy po prostu poczekać i zobaczyć.