Blog PlayStation ogłosił, że jedna z najbardziej lubianych gier 2020 roku, Ghost of Tsushima, otrzyma wyczekiwany przez fanów tryb New Game Plus, który powinien zwiększyć regrywalność gry. Będzie to tryb dedykowany tym, którzy już ukończyli grę, ale chcą przejść ją ponownie na wyższym poziomie trudności.

Warto wspomnieć, że nowi gracze nie będą mogli uzyskać dostępu do Nowej Gry Plus. Będzie ona dostępna tylko dla osób, które przynajmniej raz ukończyły już kampanię Ghost of Tsushima. Nowa Gra Plus rozpoczyna się po pierwszym zadaniu z odblokowanym już otwartym światem. Gracz otrzyma konia oraz cały sprzęt i umiejętności zdobyte podczas pierwszego przejścia gry.

Jednak Nowa Gra Plus zapewni ci mnóstwo nowych towarów do zdobycia – jest wiele nowych, potężnych uroków, kolejna ranga ulepszeń twojej broni i sprzętu oraz kilka fajnych zabawek i elementów kosmetycznych, które możesz zdobyć podczas wykonywania zadań.

Oczywiście nie powinniśmy zapominać, że ta aktualizacja dla niektórych nie tylko przedłuża rozgrywkę. Zawiera również nowy tryb kooperacji o nazwie Ghost of Tsushima: Legends. Szczegółowo pisaliśmy o tym w naszym poprzedni wpis na blogu. Wprowadza także mnóstwo innych zmian i poprawek przygotowujących grę do premiery PlayStation 5 konsola. Jeśli chcesz dowiedzieć się o wszystkich tych wiadomościach z głównego źródła, zalecamy przeczytanie oficjalny post PlayStation gdzie Danner Bridges, starszy projektant gier w Sucker Punch Studios, podzielił się wszystkim, co trzeba wiedzieć o aktualizacji Ghost of Tsushima do wersji 1.1.

Według wiadomości ma to wylądować w przyszłym tygodniu, 16 października.